PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Firmware Update-Restore Sorunları format sonrası telefonum açılmıyor ne yapabilirim?

yitiksevdalar
24-01-2009, 17:24
2G 8GB iphone sahibiyim. Buradan öğrendiğim yöntemlerle jailbreak işlemini yaptım ve versiyonunu 2.2 Türkçe yüklettim. Son derece memnunum ve neredeyse 3 aydır bu şekilde kullanıyordum. Ancak bugün telefonumun ayarlarını sıfırlamak istedim Ayarlar/Genel/Sıfırla sekmelerinden telefonumun tüm ortam ve ayarlarını silmek istedim. "Bu işlem bir saat sürecektir ve geri alınamaz" şeklindeki mesajı da okeylereyerek işlemi başlattım. Telefon ekranındaki araç çubuğunda bu süre zarfında işlemin tamamlandığını gördüm. Ve cihazda kendini bir kaç kez restart etti. Neredeyse iki saat geçti ama hala telefon açılmadı. Ekranda sadece bildiğimiz apple logosu var. Lütfen yardım eder misiniz? Teşekkür ederim şimdiden.

fantazi
24-01-2009, 17:45
home+power tuşlarına basılı tutarak aleti kapatıp aç.cihazın açılması lazım.
açılmazsa tüyo merkezinden manuel dfu modunu okuyup uygula sonra kendin restore et [:'(]

yitiksevdalar
24-01-2009, 18:01
Arkadaşım o aklıma geldi. DFU mod denedim. home ve power tuşlarına basarak. ancak yine sonuç aynı...:(

fantazi
24-01-2009, 18:06
iki tuşa basılı tutunda cihazın kapanması gerekiyor

yitiksevdalar
24-01-2009, 18:10
Arkadaşım çok teşekkür ederim. Tüyo merkezini dikkatli bir şekilde taradım ve ilacımı buldum. Şu an işlem devam ediyor. Sorun yaşayacak olursam yeniden yazarım. Türkiye'ye internet geldiği günden beri bu mereti kullanırım. Bugüne dek hiçbir foruma üye olmadım. Belki anlık program indirmek için ya da smartphone konusunda destek için bir kaç siteye üyeliğim vardır. Ama bu site bir başka. Emeği geçen herkesi yürekten kutluyorum. Kelimenin tam anlamıyla mükemmel. Helal olsun...

powerbody
24-01-2009, 20:01
sorunlarını yaz sen bekliyoruz...

ilkery
27-04-2009, 01:27
ayni sorun bendede oldu biraz anlatirmisin nasil yaptin

Misafir.
27-04-2009, 10:11
manuel dfu moda alıp tekrar restore edilmiştir

emrah0020
14-01-2014, 11:52
arkadaşlar bende de aynı sorun oldu . telefoncuya goturdum jilbrekli olduğu için cıhazın öldü dedi . ne yapmam lazım telefonu 2. el almıştım formattan sonra da böyle oldu daha alalı bi hafta olmadı 3 gündür açılmıyor telefon yardım edin lütfen :( arastirmadıgım yer kalmadı . kendim biseyler yapamaz mıyım bu itunesten falan ?