PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uygulama Sorunları app sorunu??

engin_acar
21-01-2009, 02:42
merhaba sitenizden cok sey ogrendim ve yaptım cok tesekkurler verdiginiz emek için. bazı sorularım olacak sitede arastırdım ama kafam karıstı. ben daha once iphoneye jealbreak yaptım sorunsuz kullandım 2.2 versiyonu. ama ifunbox kullandıktan sonra itunes restore yapmamı soledi bende mecburen yapmaya calstım bu işi. ve ilk defa restore yaptım daha sonra yine jealbreak yaptım. ama sitede restore yaptıktan sonra iphonedekı orj. uygulamaların kalacagı yazıyodu. restoreden sonra hiç bisey kalmadı iphone de. bu neden olmustur acaba?? ayrıca itunesi actıgımda sol üst köşede bulunan applications da cıkmıyo? capacity bolumune baktıgımda müzikler,resimler,app,other bolumleri belli oranda kullanılıyo gorunuyo ama özellikle app 7.8 mb. other ise 287 mb gorunuyo ama iphonede sadece muzık ve resimler var. app ve other neden ole gozukuyo acaba yardımcı olablirseniz cok sevinirim cok tesekkurler...

beko93
21-01-2009, 15:01
Restore'dan sonra uygulamalarda silinir. Sol üstteki applicationun çıkması için pc'de herhangi bir ipa dosyasına çift tıkla o gelir [:'(] Diğeri hakkında fikrim yok.

fantazi
22-01-2009, 11:38
orjinal uygulamalar derken takvim,youtube vs. denmi bahsediyorsun
düzgünce bi restore daha et manuel olarak dfu ya al bakalım

engin_acar
22-01-2009, 13:16
hyr hyr orjinal derken app storeden indirilen uygulamalardan bahsetmiştim...

[JW]
23-01-2009, 15:41
author=engin_acar link=topic=3283.msg16426#msg16426 date=1232622992]
hyr hyr orjinal derken app storeden indirilen uygulamalardan bahsetmiştim...

App Store dan orjinal yada kırılmış olarak yükledikleriniz uygulamalar farketmez,restore yapınca hepsi silinir.

Biz rehberde orjinal uygulamalar kalır derken,eski firmware sürümlerine göre yazmıştık.Malum app store uygulamaları 2.x.x sürümlerinde geldi.Yani orjinalden kastımız app store dan indirdikleriniz değildi.Neyse bu şekilde değinmiş olalım.