PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uygulama Sorunları Live Poker 40K sorun ! Lütfen yardım arkadaşlar !!!

hakancik
18-01-2009, 22:40
Merhabalar

Öncelikle böyle bir hizmeti bizlere sundukları için site yönetimine sonsuz teşekkürlerimi bir borç bilerek sorunum için bir çözüm talep ediyorum.

Live Poker 40K uygulamasını indirip kurduktan sonra kendi facebook hesabım üzerinden bağlanarak oyuna girdim. Daha sonra bu uygulamayı sildim ve 300K versiyonunu yükledim. Hesabımda 340 K olduğunu gördükten sonra bu işlemi bir çok kere tekrar ettim ve hesabımda 3M oldu. Tabii olarak bu kaynağın kesilmeyeceğini düşünerek chipleri rahatça harcadım. Ama şimdi Live Poker 40 K bir türlü kurulmuyor hata olarak hiç birşey vermiyor sadece yardım için mail adresi yazıyor. Direk tekrar 300 K yada 100 K kurduğumda hesabım öyle duruyor oyun oynanabiliyor ama artık bonus 100 K veya 300 K vermiyor. Program sadece ilk önce 40K kurulunca parayı veriyor. Bu işlemi nasıl halledebilirim ? Acaba benim imei adresim black list'emi alınmıştır ? İp numaralarını farklı denesemde olmuyor. Kaç kere sildim yükledim ama 40 K artık çalışmıyor. Lütfen yardım edermisiniz ???

Misafir.
18-01-2009, 22:44
Yeter demislerdir o kadar chip sana :)

hakancik
18-01-2009, 22:46
Bence de öyle :D Yalnız bunun çözümünü nasıl yapabiliriz ? Sonuçta bir program bu çalışması lazım. 300 K veya 100 K çalışıyor. Ama hesabı yeniden aktif eden 40 K uygulaması. Bende de o çalışmıyor işte :D

alperbal
19-01-2009, 08:18
Dostum ayni sorundan bende muzdaribim. Hackulo.us forumlarinda bu sorunun cozumuyle ilgili birseyler buldum fakat ise yaramadi veya ben halledemedim. Sen de bir bak istersen. Bu ise beraberce bir cozum bulmaya calisalim. Ingilizcesi iyi olan arkadaslardan da yardimci olmalarini rica ediyorum.
Bu arada isin imei numarasiyla ilgili olmadigindan eminim. Cunku ben ipod touch kullaniyorum ve bende de 40k acilmiyor. Nasil fislediler bizi anlamiyorum acaba bizim kullandigimiz 40k 1.0 surumunu tamamen devre disi mi biraktilar.

hakancik
19-01-2009, 11:18
öyle bişe nasıl olabilir ki dostum ? Çok güzel gidiyorduk ya :D Buna kesinlikle bir çözüm bulmalıyız. Ben de bi bakayım oraya..

yeah, it's quite odd though as they don't use a cookie file anymore to link you to facebook.

They simply use your iphone ID and try and get your details that way...

Also, they've included the beacon shit that caused a storm over on facebook a while ago. Everytime you close the app, it sends a report to their server;

POST / HTTP/1.1
User-Agent: Poker%20100K/1.4 CFNetwork/342.1 Darwin/9.4.1
Accept: */*
Accept-Language: en-us
Accept-Encoding: gzip, deflate
Content-Type: application/x-www-form-urlencoded
Connection: keep-alive
Proxy-Connection: keep-alive
Host: beacon.pinchmedia.com
Content-Length: 465

beacons={"iphone_id":"xxxxxxxxxxxxxx1d6b590b44ff3bad62e","device_model":"iPhone1,2","device_os":"2.2","application_code":"xxxxxxxxx14f18fb46025c1ae2a36b12","path_flag":"0","beacons":[{ "subbeacons" : [{ "beacon_id" : "1", "time_started" : "1230053561", "name" : "mainMenuDisplayed", "time_stopped" : "1230053707", "id" : "1", "is_session" : "0"}], "time_started" : "1230053557", "longitude" : "", "time_stopped" : "1230053707", "id" : "1", "latitude" : ""}]}

note the long/lat

I'd watch out as this is pretty big brother style.

Gördüğün gibi dostum imei den değil am ipod iphone id numarasından fişlenmişiz. Bir kaç kişi cheats var falan yazmış ama bulamadım. Senin haberin var mı hiç ?

Üst üste mesaj yazmak yerine,düzelt butonunu kullanalım. -qboy

qboy
19-01-2009, 11:50
Yav sistem bir şekilde anlıyor işte sizin üçkağıt yapmak istediğinizi niye üsteliyorsunuz [:)]
İstiyosanız yabancı yazıyı yazın ben çeviriyim size..

alperbal
19-01-2009, 18:48
3 gundur bununla ugrasiyorum sabah aksam ama 1 arpa boyu kadar yol alamadim ne yazikki. Eskiden oyundan cikinca bu cookie birakiyodu user klasorunun icinde bir yere ben de terminal uygulamasini kullanip siliyodum cookie yi ve tekrar actigimda 300k daka yukluyodu. Senin verdigin yazida da soyledigi gibi artik cookie birakmiyor oyun dire server a baglanip bilgilerimizi oraya iletiyor. Gorunen o ki adamlar isi ciddiye almis ve butun yollari simdilik kapatmislar. Ama arastirmalarim devam edecek :) hacker milleti bu yeterki kafaya koysun bunu da hallederler. Simdi merak ettigim sey daha once hic live poker kurulmamis bir iphone su an bedava chip yukleyebiliyor mu acaba. Biri deneyip sonuclari yazarsa cok sevinirim.

turquaise
24-01-2009, 22:56
Merhaba,
Oncelikle probleme bir cozum yolu bulabildiniz mi merak ettim?
Ayrica sizin invite friend fonksiyonu calisiyormu live poker'in?
Bende oda calismiyorda. Deneyip bildirirseniz sevinirim. Bende "you didnt select any new friend" uyarisi veriyor devamli.

hakancik
26-01-2009, 00:11
maalesef bir çözüm bulamadık kardeşim. ilginize teşekkürler

santor
08-02-2009, 20:22
nasıl bir çözüm bulmuşlar yaw mantık almıyor ne ip ne cookie ne imei kafayi yicem fikri gelen var mı :)?

santor
05-03-2009, 01:39
upppp [gl=6.gif] [gl=6.gif]

hakancik
16-03-2009, 02:51
Arkadaşlar hiç bilen kimse yokmu şu konuyla bi ilgilenin lütfen. Parayla alcağımıza iphone dan alalım chiplerimizi [gl=12.gif] [gl=12.gif] [gl=12.gif] [gl=12.gif]