PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uygulama Sorunları Facebook videolarını izleme

ankarag3lü
28-07-2010, 02:07
Arkadaslar öncelikle herkese merhaba konuyu açmadan önce forumda araştırmam gerekiyordu biliyorum ama su an kısıtlı imkanlarım olduğu için direk yardım almam gerekti. Facebook videolarını izleyebilecegimiz eklentinin adı nedir ? Bu eklentiyi cydiadan indirdiğimizde istediğimiz zaman silebilirmiyiz nasıl nereden sileriz ( tüm eklentiler için soruyorum aynı zamanda ) tek yol restore mıdır

XANTHE
28-07-2010, 02:21
facebook videolarını izleyebilmeniz için appstore dan ücretsiz olarak facebook uygulamasını kurabilirsiniz. artık facebook uygulamöasında da videolar izlenebiliyor. ayrıca cydiadan indirdiğiniz uygulamaları silmek icin restore etmeye gerek yok, cydia > manage > packages >uygulama adına tıklayın ve sağ üstteki modify i tıklayarak remove secenegi ile silebilirsiniz.

ankarag3lü
28-07-2010, 02:29
facebook videolarını izleyebilmeniz için appstore dan ücretsiz olarak facebook uygulamasını kurabilirsiniz. artık facebook uygulamöasında da videolar izlenebiliyor. ayrıca cydiadan indirdiğiniz uygulamaları silmek icin restore etmeye gerek yok, cydia > manage > packages >uygulama adına tıklayın ve sağ üstteki modify i tıklayarak remove secenegi ile silebilirsiniz.

Peki appstoredan hangi Facebook uygulamasını indireceğim bir sürü face uygulaması var

XANTHE
28-07-2010, 02:36
facebook yazınca en üstte çıkan free uygulama. yayın tarihi 30.06.2010 - sürüm 3.1.4

ankarag3lü
28-07-2010, 02:43
Yanlız benim sürüm 3.1.3

XANTHE
28-07-2010, 03:15
Yanlız benim sürüm 3.1.3

hiç farketmez deneyin çalısır. 3.0 ve üzeri sürümlerde geçerli.