PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uygulama Sorunları Harita ve youtube yardımı

mukok
26-07-2010, 20:16
arkadaslar merhaba:
kullandıgım cihaz: ıphone 2G 8GB
sürüm: 3,1,2

telefonumu ılk aldıgımda ne sürüm vardı bilmiyorum... ama youtube da giriyodu haritada da yerimi buluyodu. daha sonra ben buna sizinde yardımlarınızla jb yaptım tam da nasıl ve ne yaptığımı bilmeden... ondan sonra gercek bi iphone oldu hersey yukluyorum rahatca ama

ESAS SORUN ŞU: harita da yerimi bul a dokundugumda YERİNİZ BULUNAMADI. uyarısı cıkıyor ilk başlarda umursamadım ama tom tom falan kurunca yerimi belli edemeyince olmuyo sağlıklı..
2-youtube dokundugumdada YOUTUBE BAGLANAMIYOR diye bi uyarı çıkıyo... bunun içinde sitede gezindim biraz DNS 4,2,2,1 yaptım yıne olmadı. bu DNS wifi den baglı bulundugum wifi agını seciyorum onun altında DNS var oraya yazdım öyle mi olcak bi yardımcı olursanız sevinirim..

mukok
27-07-2010, 17:49
Arkadslar biri yardimci olsun ya...

Sent from my iPhone using Tapatalk

MoDaMinE
27-07-2010, 17:54
2. sorunuza yardımcı olmaya çalışayım. Dnsler yenilendiği için artık Türkiye için youtube'a girilemiyor. Önceden girilebiliyordu dns değişmesekte. Benim dns ayarım 216.52.1.33 isterseniz birde bunu deneyin. Sorunsuz girebiliyorum ben.

iOzbrk
27-07-2010, 17:56
DNS i basitçe ( iCihazdan) 4.2.2.6 yap girersin youtubeye ben giriyorum basit valla