PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uygulama Sorunları Bilgisayar Üzerinden UYgulama Yüklemek???

BekirJem
12-10-2008, 19:15
Merhaba arkadaşlar.

iPod Touch'a bilgisayarımız üzerinden uygulama yükleyebiliyor muyuz? Ve Wifi olmayan bi bilgisayarda.. Çünkü benmim internetim kablolu?

Teşekkür ediyorum şimdiden...

fantazi
16-10-2008, 11:59
ifunbox diye program çıkta yeni forumda var onu indir usb yardımıyla pc ye bağla aletini ordan müzik,video herşeyi atabiliyorsun programın asıl amaçlarında biride istediğin dosyaları içine atabilme yani bellek olarak kullanabilme

Evolution
16-10-2008, 19:38
2.1 versiyonda MobileInstallation dosyasını değiştirirseniz iTunes üzerinden .ipa uzantılı uygulama yükleyebilirsiniz.

emil_bg
17-10-2008, 11:55
author=Evolution link=topic=594.msg2094#msg2094 date=1224175102]
2.1 versiyonda MobileInstallation dosyasını değiştirirseniz iTunes üzerinden .ipa uzantılı uygulama yükleyebilirsiniz.

MObile installition dosyasini iphonebrowser ile degistirdim ama uygulamalari itunes ile yüklmeye calisinca itunes couldnt be verified diye hata verdi...yani extra birsey yapmak gerekiyor mu dosyayi degistirdikten sonra?

Evolution
17-10-2008, 14:02
Hayır başka bir işlem yapmanız gerekmiyor.Karşılaştığınız sorunu hesabınızın dışındaki bir ülkenin App Storu'na ait olan bir uygulamayı kurmak istediğinizde veriyor sanırım.

emil_bg
17-10-2008, 22:34
author=Evolution link=topic=594.msg2133#msg2133 date=1224241361]
Hayır başka bir işlem yapmanız gerekmiyor.Karşılaştığınız sorunu hesabınızın dışındaki bir ülkenin App Storu'na ait olan bir uygulamayı kurmak istediğinizde veriyor sanırım.

aaa bu süper bir bilgi.. o zaman sunu sorayim benim ülkem Türkiye secili durumda!! peki bu sitede indirdigimiz apps lar usa mi ait.
ne yapmali usa mi degistireyim ülkemi?
bir ilave soru daha, sitede JW de verdi daha önce mobileinstallation dosyasini, bu dosya sanirim cracklenmis dosya!!
ben ingilizce forumlarda okudum mobileinstallation dosyasi iphone ve touch icin farkliymis, sizin sitede verdiginiz hangisi?
sebep bu da olabilir!!

Evolution
18-10-2008, 03:19
Benim verdiğim dosya iPhone 2.1 için olan.iTunes USA'dan bir hesap alın ve onu kullanın bakalım hata verecekmi tekrar.