PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sim Kart - Telefon - Rehber Sorunları 3Gs itunese bağlan diyor

mir teknik
21-07-2010, 17:54
herkese kolay gelsin.
ben iphone konusunda yeniyim 3Gs var cihaz usb modunda kaldı itunese baglan diyor bunu nasıl düzeltirim yardım ederseniz sevinirim.
herkese teşekkür ederim

[JW]
21-07-2010, 17:57
itunes programını yükleyip, cihazı bilgilsayara takın arkadaşım.

konu başlığını da lütfen soru ile ilgili olarak düzenleyin ve son olarak hoş geldiniz.

mir teknik
21-07-2010, 18:37
usta ilgine teşekkür ederim prog. indirip yükledim izlemem gereken adımları kısaca sıralarsan çok sevinirim

mir teknik
24-07-2010, 01:23
maşallah işler çok yoğun galiba ..
bir allahın kulu yokumu bu konuya cevap yazacak?
hadi kimse yazmak istemiyor anladıkda yönetim nerde adminler moderatörler !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!
helal olsun koca sitede duyarlı bir allahın kulu yok....pes.

[JW]
24-07-2010, 19:07
Evet işlerimiz çok yoğun ve bu kadar işin arasında zaman ayırıp karşılıksız olarak yardımcı olmaya çalışıyoruz fakat ne yazık ki bazı kişiler verilen emeğin kıymetini doğru düzgün anlamıyorlar.

Siz soruyu sorduktan 3 dk sonra ilgilenmişiz. Cevabı neredeyse 1 saat sonra vermişsiniz. Kendiniz böyle geç dönüş yaparken, her gün forumda onlarca konuda yardımcı olmaya çalışan bizlerden daha ne bekliyorsunuz merak ediyorum? Yoksa burada bizim 24 saat boyunca ücretli olarak çalıştığımızı mı düşünüyorsunuz?

Burası teknik servis değildir. Kimse sizin sorununuzla ilgilenmek zorunda da değildir. Hergün onlarca soru soruluyor, sorunuz arada görülmemiş de olabilir. Herkes burada karşılıksız olarak yardım ederken, sanki bir ücret ödemişsiniz gibi neden ilgilenmiyorsunuz diyemezsiniz, buna söylemeye hiçbir hakkınız yoktur, kaldı ki ilgileniyoruz da.

Neyse daha uzun mesaj yazmakla uğraşmayacağım, zaten zamanımda yok, madem burada ilgilenmediğimizi düşünüyorsunuz, o zaman istediğiniz yere gidebilirisniz arkadaşım ya da gidin telefoncuya verin ücretini yapsınlar...

mir teknik
25-07-2010, 00:57
açtığım konuyu kapatarak ne ima ettin bilmiyorum ama niyetin har neyse kendine yakışanı yapmışındır eminim.
ayrıca ben emeğin karşılığının ne olduğunu çok iyi bilirim yani karşılıklı olsa yardım ederdin ölemi ..
neden bazı insanlar çıkarlarını hep ön planda tutarlar maneviyatın hiçmi değeri yok neden üç kuruşun önünde eğilip diz çökerler 5 dakika zaman ayırrıp bir cevap yazılsa karşılığında da bir hayır dua alınsa !!!!!
unutmaki sende bildiklerini bu ve bunun gibi sitelerden aldın bu kadar ukala olmana gerek yok.

atay88
25-07-2010, 00:59
dostum sorunun nedır yardım edebılecegımız bıseyse edelım sınırlenme

iOzbrk
25-07-2010, 01:05
Dostum sorunu vee konu linkini verirsen belki biz yardımcı olabilirz gerçekten...

Ne yaptın aynı uygulamayı falan mı paylaştın. Konu içerisinde tabiri caizse küfürlü veya argo sözcük mü geçti...

MoDaMinE
25-07-2010, 01:38
Bundan önceki açtığınız konuyu okumuştum verilen cevaplarıda okudum haliyle. Sanırım yanlış anlaşılmış söylenenler. Karşılıklı olsa yardım edilir diye bir şey yok. Eğer öyle olsaydı yardım etmeden önce karşılığı istenir derdi olanlara öyle yardım edilirdi. Teknik serviste diyebilirdik buna. Amaç para kazanmak olsaydı eğer... Çıkarımızı ön planda tutmak isteseydik bunu bu şekilde değil başka şekillerde yapardık. Bizim burada yaptığımız KARŞILIK BEKLEMEDEN bildiğimiz kadarıyla sorunlara yardımcı olmak. Saygı ve sevgi çerçevesinde bilenler zaten yardımlarını esirgemiyorlar. Kimimiz gecenin üçünde bile yardım ediyoruz kimimiz sabahlara kadar sizlere daha iyi anlatım yapabilmek için kendi cihazlarında oluşabilecek sorunları deniyorlar. Bizim tek beklentimiz biraz anlayış. Konulara hemen cevap verilmediğinde "kimse yok mu yardım edebilecek nerede bu kadar insan" yerine beklenmesi daha uygun olur. Herkesin işi olabilir yada o konu hakkında bir fikre sahip olmayanlar olabilir ama bir bilen olduğunda da konunuzu görüp zaten cevaplar. Herkesin acelesi vardır zaten kendince sebeplerine göre. İsteyen hayır dua okur isteyen beddua okur ama biz yinede karınca kararınca yardımımızı esirgemeyiz. Son olarak ukalalık değil sadece bir bakış açısıydı size sunulan. Kimse herşeyi bilerek doğmadı. Üç beş kuruşun önünde eğilecek kadar rabbim kimseyi küçültmesin. ;)

iOzbrk
25-07-2010, 01:42
Zira defalarca şahit oldum ben bu forumun beni afettiğine. Ben aklıma yatmayan işi kolay kolay yapan bir insan değilim...

atay88
25-07-2010, 01:43
cok dogru konustun modamıne burda herkez paylasımda bulunuyor bıldıgı kadar yardımcı olmaya calsııyor ve hıc bır karsılık beklmeden bende satusaya ozellıkle cok cektırmısımdır ama o buna ragmen hep saygı cercevesınde yaklastı ve hıc yardım etmemezlık etmedı yanı bu forumdakı admın olsun yonetıcı uye olsun herkez elınden geldıgınce bıseyler yapıyorlar ve cogu da sorunlara yardımcı oluyorlar evet kullandıgımız cıhazlar gercekten ozellıklı cıhazlar ve turkıyede bır cok konuda teknık destegı alamıycagınız konularda burda fazlasıyla cozum bulabılyosunuz ve bulabılıyoruz herkez bılgısını ucretsız olarak burada paylasıyor ve daha bır cok konudada paylasımda bulunuluyor tema olsun program olsun oyun olsun fılm olsun bu emeklere boyle davranmayalım lutfen

Bundan önceki açtığınız konuyu okumuştum verilen cevaplarıda okudum haliyle. Sanırım yanlış anlaşılmış söylenenler. Karşılıklı olsa yardım edilir diye bir şey yok. Eğer öyle olsaydı yardım etmeden önce karşılığı istenir derdi olanlara öyle yardım edilirdi. Teknik serviste diyebilirdik buna. Amaç para kazanmak olsaydı eğer... Çıkarımızı ön planda tutmak isteseydik bunu bu şekilde değil başka şekillerde yapardık. Bizim burada yaptığımız KARŞILIK BEKLEMEDEN bildiğimiz kadarıyla sorunlara yardımcı olmak. Saygı ve sevgi çerçevesinde bilenler zaten yardımlarını esirgemiyorlar. Kimimiz gecenin üçünde bile yardım ediyoruz kimimiz sabahlara kadar sizlere daha iyi anlatım yapabilmek için kendi cihazlarında oluşabilecek sorunları deniyorlar. Bizim tek beklentimiz biraz anlayış. Konulara hemen cevap verilmediğinde "kimse yok mu yardım edebilecek nerede bu kadar insan" yerine beklenmesi daha uygun olur. Herkesin işi olabilir yada o konu hakkında bir fikre sahip olmayanlar olabilir ama bir bilen olduğunda da konunuzu görüp zaten cevaplar. Herkesin acelesi vardır zaten kendince sebeplerine göre. İsteyen hayır dua okur isteyen beddua okur ama biz yinede karınca kararınca yardımımızı esirgemeyiz. Son olarak ukalalık değil sadece bir bakış açısıydı size sunulan. Kimse herşeyi bilerek doğmadı. Üç beş kuruşun önünde eğilecek kadar rabbim kimseyi küçültmesin. ;)

[JW]
25-07-2010, 02:27
açtığım konuyu kapatarak ne ima ettin bilmiyorum ama niyetin har neyse kendine yakışanı yapmışındır eminim.
ayrıca ben emeğin karşılığının ne olduğunu çok iyi bilirim yani karşılıklı olsa yardım ederdin ölemi ..
neden bazı insanlar çıkarlarını hep ön planda tutarlar maneviyatın hiçmi değeri yok neden üç kuruşun önünde eğilip diz çökerler 5 dakika zaman ayırrıp bir cevap yazılsa karşılığında da bir hayır dua alınsa !!!!!
unutmaki sende bildiklerini bu ve bunun gibi sitelerden aldın bu kadar ukala olmana gerek yok.

Forum kurallarına uymadığı için konu kilitlendi. Sebebini çok merak ediyorsanız kurallara bakarsınız.

İkincisi, mesajı her nasıl okuduysanız, açıp tekrar okuyun. Tek bir kelimede karşılık beklediğimize dair mesaj içermiyor. Sizden beklenen sadece biraz saygı ve anlayış.

İlk cümle dışında mesajın gerisi tamamen konuyu saptırma amaçlı olduğu için cevap vermeyeceğim. Biz hayır duası almayı da, maneviyatı da sizden öğrenecek değiliz.

Ayrıca "ukala" gibi bir kelime kullanmışsınız ki artık pes diyorum.. Zira siteyi azcık dolaşan biri bu tür tabirlerin yanından bile geçmez... Sahi arkadaşım siz bu siteyi kendi konunuz dışında dolaştınız mı? Yoksa sadece sorunumu çözeyim deyip, işinize gelmeyince hariçten gazel okumaya mı geçtiniz?

[JW]
25-07-2010, 02:57
Konuları birleştirip, kilidi kaldırıyorum. Yazmak istediğiniz birşey varsa buradan yazın.

Ayrıca siteyi biraz bile dolaşan kişi zaten kimin ne olduğunu bilir. Bu yüzden yukarıdaki gibi konuyu tekrar saptırmaya çalışırsanız, süresiz olarak yasaklama alacaksanız bilginiz olsun. Ondan sonra neden yasaklandım demeyin...

mir teknik
25-07-2010, 10:53
;151528']Konuları birleştirip, kilidi kaldırıyorum. Yazmak istediğiniz birşey varsa buradan yazın.

Ayrıca siteyi biraz bile dolaşan kişi zaten kimin ne olduğunu bilir. Bu yüzden yukarıdaki gibi konuyu tekrar saptırmaya çalışırsanız, süresiz olarak yasaklama alacaksanız bilginiz olsun. Ondan sonra neden yasaklandım demeyin...bir üyeyi banlamak acizlik demektir kimseye icitici bir kelime yazmadım açtığım bir konuya 3 gün geçmesine ramen bir cevap yazılmadı benimkisi sadece sitemdi ayrıca bu sitede yeni olabilirim ama bu meslekte o kadarda yeni değilim ..
sıkıntım sadece iphone lara biraz yabancıyım benim derdim sadece 4.0 da kalmış bir cihazı eski haline getiririm bunu öğrenmekti ..
arkadaşlar kabul edelimki bizim sektörde kimse bilgisini karşılıksız paylaşmıyor paylaşanlar bir elin parmak sayısı kadar az.
sizlerin bir soruya cevap verecek kadar zamanı yokken benim siteyi gezmem nasıl mümkün olabilir.
tabiki ilgimi çeken kısımları zaman buldukca geziyorum anlatılanları anlamadığım zamanda konu açıyorum.
aslında bu kadar polemiğe hiç herek yoktu ben yanlış bişi yaptığıma inanmıyorum ve kimseyede özür borcum olduğunu sanmıyorum kendinizi benim yerime koyarsanız anlarsınız ..
yanlış açıdan bakıp konuyu değerlendirmişte olsanız yinede teşekkür ederim..

atay88
25-07-2010, 11:41
dostum sen cok agresıf bı tıpsın ha belkı sorunun cozumunu kımse bılmıyor hala aynı tavırda gıtmeye devam edıyosun bence bu kadar surede banlanmadıgına sukret möadem bu kadar ısın acele dısarı cık bı tamırcı bul ve para bayılarak yaptır kımse senı zorlamıyor yanı

bir üyeyi banlamak acizlik demektir kimseye icitici bir kelime yazmadım açtığım bir konuya 3 gün geçmesine ramen bir cevap yazılmadı benimkisi sadece sitemdi ayrıca bu sitede yeni olabilirim ama bu meslekte o kadarda yeni değilim ..
sıkıntım sadece iphone lara biraz yabancıyım benim derdim sadece 4.0 da kalmış bir cihazı eski haline getiririm bunu öğrenmekti ..
arkadaşlar kabul edelimki bizim sektörde kimse bilgisini karşılıksız paylaşmıyor paylaşanlar bir elin parmak sayısı kadar az.
sizlerin bir soruya cevap verecek kadar zamanı yokken benim siteyi gezmem nasıl mümkün olabilir.
tabiki ilgimi çeken kısımları zaman buldukca geziyorum anlatılanları anlamadığım zamanda konu açıyorum.
aslında bu kadar polemiğe hiç herek yoktu ben yanlış bişi yaptığıma inanmıyorum ve kimseyede özür borcum olduğunu sanmıyorum kendinizi benim yerime koyarsanız anlarsınız ..

SaTuSa
25-07-2010, 15:43
usta ilgine teşekkür ederim prog. indirip yükledim izlemem gereken adımları kısaca sıralarsan çok sevinirim

İzlemem gereken yolu sıralarsan sevinirim demişsiniz. Zaten yeni bir cihaz alan arkadaşlar için izlemeleri gereken yollar Tüyo Merkezi'nde sırasıyla belirtilmiş ve her konu linkleri de orada verilmiş. Temel bilgilerin hepsini zaten oradan edinebilirsiniz.

Gelelim diğer sıkıntılarınıza; siz bu sitede duyarlı kimsenin olmadığını iddia ediyorsanız neden siteden yardım almak istiyorsunuz. Bu kadar konu, bunca mesaj duyarlı olmayan kişiler tarafından mı yazıldı? Eğer bu sitede para için eğilecek bir kişi olsaydı sadece üyelere yardım için ihtiyacı olmayan bir cihaz alıp üzerinde denemeler yapmazdı, sadece o cihazlar için custom fw hazırlamazdı ve bnları da yaparken kimseden ne karşılık beklendi nede sizin yaptığınız gibi tavır tafra yapıldı.

Biz bu meslekte olmadığımız halde zamanımızın kalanında gerekli bilgileri edinip demelerini de yaptıktan sonra buradaki insanlarla paylaşıyoruz. Eğer sizde bir şeyler öğrenmek çabasındaysanız zaman ayıracaksınız mecburen. Kimse sadece sizin sorunuz için burada hazır bekleyemez, müsait olunduğunda cevap verilecektir tabii ki.. Sizde o zamana kadar siteye zaman ayırırsanız zaten aradığınız cevaplara da ulaşabilieceksiniz. Kaldı ki sizin karşılık beklemeden bu işi yapan bir elin parmakları kadar dediklerinizin arasında bizlerde varız buna emin olabilirsiniz. Bir çok kişi buna şahit olmuştur, hem buradan hemde yüz yüze. Ben GUARD isimli üyemiz ile bizzat tanıştım ve bilerek yanıma macbook'umu da almıştım sürüm düşürme gibi bir düşüncesi var diye. Karşılık mı bekledik, farklı bir şeyler mi talep ettik??? Bunları yazarken söylerken elinizi vicdanınıza koyup düşünün azıcık.

Ayrıca bir üyeyi banlamak acizlik değildir. Eğer üye kuralların dışında davranıyor, gereksiz yere huzursuzluk çıkarıyor, site yönetimine hakaret ediyorsa banlanmayı da hak ediyordur. Site kuralları sorgulanmak için değil uyulmak için vardır. Sizin bir sitenin adminine "ukala" demeniz eğer özür gerektirmiyorsa bu tamamen sizin insiyatifinize kalmış bir iştir. Ne kadar saygı gösterirseniz o kadar saygı görürsünüz, bu kadar açık ve nettir bu...

atay88
25-07-2010, 16:06
sana sonuna kadar katılıyorum satusa benımlede cok ılgılendın hatta bana cokta yardım ettın

İzlemem gereken yolu sıralarsan sevinirim demişsiniz. Zaten yeni bir cihaz alan arkadaşlar için izlemeleri gereken yollar Tüyo Merkezi'nde sırasıyla belirtilmiş ve her konu linkleri de orada verilmiş. Temel bilgilerin hepsini zaten oradan edinebilirsiniz.

Gelelim diğer sıkıntılarınıza; siz bu sitede duyarlı kimsenin olmadığını iddia ediyorsanız neden siteden yardım almak istiyorsunuz. Bu kadar konu, bunca mesaj duyarlı olmayan kişiler tarafından mı yazıldı? Eğer bu sitede para için eğilecek bir kişi olsaydı sadece üyelere yardım için ihtiyacı olmayan bir cihaz alıp üzerinde denemeler yapmazdı, sadece o cihazlar için custom fw hazırlamazdı ve bnları da yaparken kimseden ne karşılık beklendi nede sizin yaptığınız gibi tavır tafra yapıldı.

Biz bu meslekte olmadığımız halde zamanımızın kalanında gerekli bilgileri edinip demelerini de yaptıktan sonra buradaki insanlarla paylaşıyoruz. Eğer sizde bir şeyler öğrenmek çabasındaysanız zaman ayıracaksınız mecburen. Kimse sadece sizin sorunuz için burada hazır bekleyemez, müsait olunduğunda cevap verilecektir tabii ki.. Sizde o zamana kadar siteye zaman ayırırsanız zaten aradığınız cevaplara da ulaşabilieceksiniz. Kaldı ki sizin karşılık beklemeden bu işi yapan bir elin parmakları kadar dediklerinizin arasında bizlerde varız buna emin olabilirsiniz. Bir çok kişi buna şahit olmuştur, hem buradan hemde yüz yüze. Ben GUARD isimli üyemiz ile bizzat tanıştım ve bilerek yanıma macbook'umu da almıştım sürüm düşürme gibi bir düşüncesi var diye. Karşılık mı bekledik, farklı bir şeyler mi talep ettik??? Bunları yazarken söylerken elinizi vicdanınıza koyup düşünün azıcık.

Ayrıca bir üyeyi banlamak acizlik değildir. Eğer üye kuralların dışında davranıyor, gereksiz yere huzursuzluk çıkarıyor, site yönetimine hakaret ediyorsa banlanmayı da hak ediyordur. Site kuralları sorgulanmak için değil uyulmak için vardır. Sizin bir sitenin adminine "ukala" demeniz eğer özür gerektirmiyorsa bu tamamen sizin insiyatifinize kalmış bir iştir. Ne kadar saygı gösterirseniz o kadar saygı görürsünüz, bu kadar açık ve nettir bu...

SaTuSa
25-07-2010, 16:09
Zaten amaç bu, arada anlayış ve saygı olduktan sonra neden yardım etmeyelim ki? İyi forumlar atay..

atay88
25-07-2010, 16:11
sagol satusa aslında arkadası da maruz gorelım belkı gunu kotu gecmıstır bırden telasada kapılmıs olabılır o duzeltır bence hatasını anlayınca bu forumda kotu dusunucek kımsenın oldugunu dusunmuyorum herkez bıseyler yapmak amacında ve ugrasında bızım forum gercekten dıger forumlardan cok farklı her konuda

[JW]
26-07-2010, 18:17
bir üyeyi banlamak acizlik demektir kimseye icitici bir kelime yazmadım açtığım bir konuya 3 gün geçmesine ramen bir cevap yazılmadı benimkisi sadece sitemdi ayrıca bu sitede yeni olabilirim ama bu meslekte o kadarda yeni değilim ..

Bana bak arkadaşım, 3 günlük üyesin, gelip bilgilerimi paylaşmadığım için "ukala" olduğumu söyleyeceksin, sonra emeğin kıymetini çok iyi biliyorum diyeceksin, bir de hala haklı gibi kendini savunacaksın ve en sonunda da ben hiç yanlış söylemedim diyeceksin, yok öyle...

Bilgilerimi paylaşmadığımı söylüyorsun, senin neden haberin var ki acaba? 3 yıl önce daha Türkiye'de installer için kaynak açmayı kimse bilmezken, xml kodlarından nasıl kaynak oluşturulacağını DH forumlarında açık açık anlattım ki o zaman bulunan Türk iPhone siteleri bile bu makaleden yararlanarak kendi repo'larını oluşturdular. Taa o zamandan beri gerek iKaynak.com'da gerek diğer sitelerde bildiğim herşeyi paylaşıp yardımcı olmaya çalışıyorum. Şimdi söylediğin lafa bak... Neymiş, bilgilerimizi paylaşmıyormuşuz, ukala imişiz...

Eğer bilgilerin karşılıksız paylaşılmasını istemeseydik, insanları yüzlerce lira masraftan kurtaracak bu bilgileri karşılıksız olarak paylaşmazdık.(Sadece jailbreak işlemini 100 liradan yapan yerlerin olduğunu ve bu siteden binlerce kişinin yararlandığını hatırlatırım. Hesabını da sen yaparsın artık) Sitede karşılık beklemeyi geçtim, bizim anlattığımız bilgileri buradan öğrenip, başkalarına bu işlemleri parayla yapan servisler bile var. Durum böyle iken, neymiş, 3 kuruş için diz çöküyormuşuz, bak sen...

Sitedeki tüm rehber konuları, bütün riskleri göze alarak kendimiz denedikten sonra yazıyoruz. Neden? Çünkü bir hataya sebep olmayalım, insanlar sıkıntı çekesin diye. Bu riskler derken basit şeyler olduğunu düşünebilirsiniz. Fakat cihazın tamamen kullanılamaması gibi durumlar söz konusu olmasına rağmen, yönetici arkadaşlarımız gerek firmware 3.0 döneminde, gerek 4.0 döneminde büyük fedakarlıklar yaptılar ve denemeler yapıp bilgiler verdiler.

Şimdi biz herşeye böyle dikkat edeceğiz, herşeye gereğinden fazla emek gösterip fedakarlıklar yapacağız, ondan sonra gelip bize bildiklerimizi paylaşmıyormuşuz denecek, karşılık bekliyormuşuz denecek...

Hadi bunları geçtim, hiç mi Sorunlar-Çözümler bölümüne bakmadınız? Binlerce konu, on binlerce mesaj atılmış, açın bakın bakalım bu mesajlar kendiliğinden mi yazılmış yoksa sizin yardımcı olmuyor dediğiniz yöneticiler mi yazmış...

Kendi konunuzun 2 günlük süre boyunca, onlarca soru arasında kaybolduğunu düşünemeyecek kadar anlayışsız biriymişsiniz. Buradaki yöneticilerin bu işleri yapmak zorunda olmadıklarını, tamamen sevdikleri için karşılıksız olarak yardımcı olduklarını anlayamayacak kadar düşüncesiz biriymişsiniz. Verilen emeğin değerini bilmeden konuşacak kadar nankör ve son olarak başkalarına bilip bilmeden laf söylecek kadar saygısız biriymişsiniz. Bu kadar şeyin üzerine birde gelip empati yapmamızı önermişsiniz. Bu önerilerinizi kendinize saklayın artık...

Şu cümleye de değinmeden geçmeyeyim:
"sizlerin bir soruya cevap verecek kadar zamanı yokken benim siteyi gezmem nasıl mümkün olabilir."

Hee evet, bir soruya cevap verecek zamanımız yok o yüzden bilmem kaç bin mesaj atıp, onlarca rehber yazıyoruz. Keşke sizin zamanınız olmasaymış da hiç gelmeseymişsiniz, biz de boş şeylerle uğraşmak zorunda kalmazdık...

maverick1986
04-08-2010, 00:37
valla modaratörlere sonuna kadar katılıyorum. özelliklede SaTuSa (http://www.ikaynak.com/forum/member.php?u=5638) kardeşim benden çok çektiğine inanıyorum. ve benim tarafımdan dualarımın eksik olmadığını bilin. ki sadece benim değil yardım etmek istediğim bu siteyi tanıdığımdan beri bir çok kişiye maddi ve manevi çok şey kazandırdım tabi bilgilerim doğrultusunda. sadece yardım amaçlı bu siteyi buldum ve bulduğum içinde allah herkezden yardımcı olsun özelliklede SaTuSa (http://www.ikaynak.com/forum/member.php?u=5638) kardeşimden. herkeze saygılarıımı sunarım.

salgurbey
04-08-2010, 04:58
Sayin yöneticim cok suclu ve egoistsin neden biliyormusun!
Artik bilgiyi karsiliksiz paylasmanin ismi ukalalik olmus ve günde bos buldugun 2 bilemedin 3 saatini insanlara bu forum araciligi ile bilgi vermekle geciriyorsun, egoistsin cünkü SaTuSa, MoDaMiNe, Axarayli daha nicklerini saymadigim arkadaslar var onlarda bildiklerini paylasiyorlar ukalalik onlardada var yani. Pardon ama kerizlik sizin yaptiginiz caniiiiim. Acin bir teknik servis iki eleman parayi veren düdügü calacagim zannetsin bir kamyon parasini alin ve 3 veya 5 ay sonra bi daha gelmek zorunda birakin bak nasil oluyor en krali sen olursun.

SaTuSa
04-08-2010, 12:38
Bizim bu işi ne için yaptığımız zaten ortada. Ama konu sahibi arkadaş aslında bir teknik servis sahibiyken ve para konusunda yazdıklarıyla herkesi itham ederken hiç mi utanmamış acaba??? İnternet ortamında bunun çıkabileceğini hiç mi düşünmemiş bu kelimeleri yazarken...?? Neyse kimin ne olduğu zaten fazlasıyla ortada, kendi çıkarları için burayı kullanmayıp bu güzel ortamın daha da güzel olmasına sebep olan tüm üyelere de ben teşekkür ederim...