PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iTunes - Multimedia Sorunları appstoreden indirdiğim ücretli uygulama sonrası bilgisayara aktarım?

ASK
21-07-2010, 00:39
2 sorum olacak
1-app stroreden iphonuma paralı bir uygulama indirdim daha sonra yedeklemek üzere itunes den de mac e indiriyim derken kredi kartı problem çıkardı ve mac e indiremedim.şimdi iphonden uygulamayı mac e nasıl taşırım?
2-buarada crackleyip paylaşmak istedim sunfulcrack 50 mb lık uygulamayı 2 saat beklememe rağman cracklemedi sorun ne olabilir çözüm için ne önerirsiniz

SaTuSa
21-07-2010, 11:16
1- cihazdan hangi hesapla satın aldıysanız itunes hesabı da o olmalı ve cihazınız bağlıyken cihaz adına sağ tıkladığınızda "tarnsfer purchases" diye bir alan olacak ona tıkladığınızda satın almış olduğunuz ve itunes library de bulunmayan tüm uygulamaları aktarır.

2- sinful cracked uygulamasını kullanın, uygulama kırarken de cihazınız safe mode'da olsun muhakkak. Normal haldeyken uğraşır dediğiniz gibi ama kırma işlemini gerçekleştirmeden hata alırsınız...

ASK
24-07-2010, 20:14
teşekkür ederim.. fakat safe moda dediğin dfu mod mu? yoksa safe moda nasıl geçebilirm?

MoDaMinE
24-07-2010, 20:16
http://www.ikaynak.com/forum/21-genel-konular/6302-iphone-ipod-touch-guvenli-mod-safe-mode.html bu konuda safe moda alma var. Arama butonunu kullanarak dfu modunuda kolaylıkla bulabilirsiniz. ;)

atay88
24-07-2010, 23:15
arkadaslar bısey sorucam ozellıkle satusa sana sorayım acaba bu uygulamaları parayla alan arkadaslar ısteseler uygulamaları jb yapmamıs arkadaslarla paylasabılırler mı acba boyle bı yontem varmı

UralhackeR
24-07-2010, 23:19
cracknshare ve sinfulcrack uygulamalarıi lle kırıp paylaşabilirsin...

atay88
24-07-2010, 23:21
bu benım soruma cvb mı arkadsın sorusunamı cvb
cracknshare ve sinfulcrack uygulamalarıi lle kırıp paylaşabilirsin...

UralhackeR
24-07-2010, 23:25
arkadaslar bısey sorucam ozellıkle satusa sana sorayım acaba bu uygulamaları parayla alan arkadaslar ısteseler uygulamaları jb yapmamıs arkadaslarla paylasabılırler mı acba boyle bı yontem varmı

pardon jb yapmamış arkadaşlar için demişsin onun için hangi hesap tan indirdiysen o hesap ile 5 bilgisayarda farklı farklı hesaplar açar ve 5 arkadasında senin hesabini kullanarak yükleyebilirler....

atay88
25-07-2010, 00:00
eger boyle bır sans varsa alan arkadaslar acba dıger arkadaslarla paylasırmı boyle bır konu acsak mı

antepli46
25-07-2010, 00:14
bir gun iphone satarsam hesap bilgimi veririm arkadaslara simdiden 200 franklik uygulama aldim 1 arkadasa verdim sadace 4 kaldi

atay88
25-07-2010, 00:16
dostum banada versen cok makbule gecer ha [&:]

UralhackeR
25-07-2010, 00:17
eger boyle bır sans varsa alan arkadaslar acba dıger arkadaslarla paylasırmı boyle bır konu acsak mı

böyle bişey mümkün değil hesabını ve şifreni vermek durumunda kalırsın sadece cracklayıp upload etmeleri de kafi....jb yapılmış cıhazlarda da kullanılabilinir satın alınmış bi kaç uygulama bende de var her yeni update durumunda indirip cracklayıp upload ediyorum örneğin slovoed sözlüğü 25 dolar işimi gördüğü için almıştım daima cracklayıp i-kaynakta yayınlıyorum...

atay88
25-07-2010, 00:18
dostum ıste ben jb yapmadıgım ıcın ben yararlanamıyorum ama forum adına emegın ıcın cok tesekkur edrım gercekten ben kımsenın hesabıyla oynamam eger benle paylasmak ısteyen arkadas olursa cok memnun olurum aldıgı uygulamalardan