PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Donanım - Bağlantı Sorunları wıress adaptor hakkında

atay88
17-07-2010, 22:21
arkadslar ıı gunler lutfen bana yardım edın cok onemlı bı durum sorun su wıress modemle ınternete baglanıcaz uc komsu ve wıressle baglanıcak ıkı bılgısayar masa ustu bırazda mesafe uzak oldugu ıcın masaustu bılgısayarlara wıress adaptor baglıycaz ve cekımını yukseltıcez ama su konu hakkında bana onerı yapabılecek varmı 300mbps adaptor sızce yeterlımı kullanıcagımız ınternet 8mbıt olacak ve 3 bılgısayara dagıtılcaak sızce soyle guzlu ceken wıress adaptor onerırmısınız usb gırısllılerden ıns sorumu anlatabılmısımdır

alizey
17-07-2010, 22:49
darkın modelini öneririm oldukça iyi çekiyor ben 4. kattayım 1. kattı iyi olarak çekiyor

atay88
17-07-2010, 22:49
300mbps acıklayabılecek olabılen var mı kac km dır bu

alizey
17-07-2010, 22:52
kardeşim 300 mbps şudur magabite per second yani saniyede 300 megabit fakat türkiyede bu yok oyüzden bu modebin kaldırabilceği hızdır yani km falan değildir

iOzbrk
17-07-2010, 23:51
KM dernekn yol ölçmüyoruz arkadaşımın dediği gibi basitçe modemine yüklenebilecek maximum indirme hızı :D

Misafir.
19-07-2010, 13:37
atay ve özberk yazdıklarınıza biraz dikkat edin ikinizinde klavye hataları çok fazla bundan sonra daha sakin yazınız lütfen.

atay88
19-07-2010, 15:21
benım yazdıklarımda kıslatma goremedım ben nereyı cok kısaltmısım mesela

SaTuSa
19-07-2010, 15:46
Ben birkaç örnek vereyim o zaman...

ıı gunler gecenlerde ıpodumu bılgısayar uzerındn sarj edyıyordum sarj durumuna bakmak ıcın elıme aldıgımda ıpodun benı carptıgını hıssttım snra ara ara dokundugum bı carpıp bı carpmıyordu sımdı ıse bı sorun yok sızce onemlı bır sorun mu garantıye vermelımıyım

ok anladım sımıd ıpodumdan ayrılamam bıdha aynı sorun olursa garantıye gnderırım cunku sımdı gıderse 1 ay 45 gun garantıde beklerım cıhazı

dostum su acıl kelemısenı kaldır yoksa uyarı alıcaksın haberın ola

sıteyı arastır tuyo merkezıne genel konulara bak her yenı seye de atlamamyı ogren bı bekle mıllette kullanıma geccsın ondan snra yuklersın sana ders olsun [:D]

ne arkadslar varmıs be hıc bole arkadasım olmadı bana ıpod ıpone veye ıpad getırecek nasıl edınıyosunuz bole arkadslar cok merak edıyorum da bır yolu varsa solesene

ben alatamadım kendımı ok konu cok fazla copluge donmesın dıye bosevre hıc olmazsa arkadsın sorusuna belkı cvbb verebılen olur bu arad belkı bılıyosundur resım ekleme paylasımı nerde bı sıyeden resım ekleme paylasımında bulunucamda

Bu mesajlarınız sadece bazılarıdır. Bizim "tamam" diye bildiğimiz ve yazdığımızı siz "ok" olarak yazıyorsunuz ki bu forum kurallarında açık olarak belirtiliyor. Onca uyarıdan sonra kuralları en iyi bilmesi gereken de sizsiniz aslında. Ayrıca bizim "iyi" olarak bildiğimizi de "ii" olarak yazıyorsunuz. Yani hem kısaltmalar kullanıyorsunuz hemde Türkçe'yi katlediyorsunuz aslında. Umarım açıklayıcı olabilmişizdir...

atay88
19-07-2010, 15:57
tamam ben genel için olmadıgını dusunuyordum ve hızlı yazdıgım ıcın normeldede telefon da cok mesklastıgım ıcın boyle kısaltmalar oluyor alıskanlık olmus dıyebılırım ıstemsız oluyor bunlar

SaTuSa
19-07-2010, 15:59
Herkes bu dediklerinizi yapıyordur muhakkak, bizlerde hızlı yazıyoruz yanlışlar da olabiliyor, ama hemen akabinde dönüp düzenleniyor mesaj...

Misafir.
19-07-2010, 16:04
tamam ben genel için olmadıgını dusunuyordum ve hızlı yazdıgım ıcın normeldede telefon da cok mesklastıgım ıcın boyle kısaltmalar oluyor alıskanlık olmus dıyebılırım ıstemsız oluyor bunlar

uyarımıza rağmen ben nerde öyle yaptım nerede kısalttım gibi tepkiler vereceğine bizim söylediklerimizi bir arkadaş tavsiyesi olarak kabul ederdin ama her zaman yapılanı yapıp nerede yapmışım diyerek savunmaya geçiyorsun. sakin yazarsanız fazla hatanız olmaz

atay88
19-07-2010, 16:11
dostum tamam uyarını aldım ama ınan calısıyorum sakın yazsam bıle arada kıslatma oluyor alıskanlık ben uc yıldır ayda 4bın kusur mesaj atıyorumve hep kıslatmalı oluyor ondan dolayı ınsallah yavas yavas alsıcam kıslatmayı bırakmayı

SaTuSa
19-07-2010, 16:13
Hayır bakıyorum klavye ile de alakası yok, "i" var, "ç" var, "ı" var, "ö" "ü" var... E o zaman hata nerede anlamış değilim ben. Sisteminde de bir hata yok, bazı yerde yazarken diğerinde yazmıyorsun, forum veya konular bir yere kaçmıyor merak etmeyin siz. Düzgün yazın ki insanlar rahat okusun, okuduğunu da zorlanmadan anlasın.. Kelimeleri birleştirip düzenlemek zorunda kalınıyor anlaşılması için...

atay88
19-07-2010, 16:15
tamam dostum ınsallah en kıse zamanda halledıcem [&:]

iOzbrk
19-07-2010, 17:38
Pardon ben bu konuyu görmemişim
Klavyem yeniydi ve biraz ufaktı.. Şimdi klavyemi de yeniledim ( tekrardan) artık yazmam merak etmeyin