Giriş

Orijinalini görmek için tıklayınız : Firmware Update-Restore Sorunları ipod touch 2.1.1 restore hatası error=3259

cankatx
17-01-2009, 00:56
arkadaşlar ipod touch 2.1.1 modelni kullanıyordum jailbreak yapmak için uraşırken ipod um recovery modunda kaldı ve itunes e taktığımda okumuyor müzik falan da görünmüyor sadece restore açık onu da yaptığımda yükleme bittiğinde hata veriyor ''ipod connected time out'' die ne yapmam lazım bu alet böyle kaldı

fantazi
17-01-2009, 10:52
home+power tuşlarına basılı tutarak cihazı kapa recovery moddan çıkacaktır sonra normal açabilirsin açılmıyorsa restore etmen gerekir [:'(]

cankatx
17-01-2009, 11:18
denedm işte recovery modundan çıkamıyorum home + power tuşuna da basılı tutuyorum olmuyor hala ipodum da usb kablosuyla itunes resmi çıkıyor restore ediyorum itunes8 ile yükleme yapıyor yükleme bitincede hata veriyor anlamadım gitti yardımcı olursanız sevinirim

boranboris
18-08-2009, 18:15
bendede aynı sorun var lütfen bi yardımcı olun ipod umu 1 ay kadar şarj edemedim eve gelip i tunes e bağladığımda ipod kablosu çıkıo ve itunes e bağlayın diyor bağlayıncada aynen şu yazıyor itunes da "itunes has detecdet an ipod in recovery mode. you mast restore this ipod before it can be used whith itunes" rstore diyorum yeni sürüm yükleniypor diyor sonundada hata veriyor lütfen yardım