PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Firmware Update-Restore Sorunları 3.1.3 Restore Yapıp 3.1.3 Yükleme!

maxsimaynaq
09-07-2010, 15:47
3GS 3.1.3 Yurtdışı Cihaz Sahibiyim.Cydia üzerinden yüklediğim hiçbirşeyi silemiyorum hatta artık bişey de yükleyemiyorum. error(1) ve trying to owerwrite appsync 3.1 hatalarını alıyorum (SORUN 1) bu yüzden restore yapıp 4.0 a geçmeyin tekrar 3.1.3 yüklemek istedim ancak gerek dfu modda gerek itunes 9.1 ve 9.1.1 sürümlerinde denerken this device is not eligible hatasını alıyorum. ilk sorunu cozmem de benım ıcın yeterlı olabılır restore yapmak zorunda kalmam.bilgisi olan arkadaşlar yardım ederse sevinirim

godfather03
09-07-2010, 17:27
Arkadaşım sorununu tam olarak anlayamadım cydia dan yüklediğin dosyalar zaten silinmezler bunun için cydelete diye program yüklemen gerekiyor cydiadan ama cydiadan dosya yükleyemiyorum demişsin bunun içinde blakrain ile restore yapmadan jb işlemini tekrar yap cihaza blackrain simgesi gelir ordan rock adlı uygulamayı kur cydelete yi oradanda bulabilirin rock dediğim uygulama cydianın yaptığı işlevi yapabilen bir programdır.

Misafir.
09-07-2010, 17:36
ifunbox v.b. araçlarla cydia string dosyasını silerseniz bir çok hatadan arınırsınız

tüyo merkezinde cydia ile ilgili başlıkları incelerseniz iyi olur

maxsimaynaq
09-07-2010, 20:02
demek ıstedıgım cydıa ya programınından ındırdıgım eklentılerı sılemıyorum mesela bıtesms ve cydıa kullanarak suan yuklemede yapamıyorum mesela forwardcall gibi...

ifile ve winscp kullanıyorum cydia string dosyasını nerden bulabılırım?

maxsimaynaq
12-07-2010, 13:41
hocam spirit ile tekrar jailbreak yaptım sorunum çözüldü restore yapmaya gerek kalmadı.

ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederim :)