PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iTunes - Multimedia Sorunları Cydia programlar'ını yüklerken kaydetmenin kolay bir yolu var mı?

UralhackeR
01-07-2010, 11:02
arkadaşlar cydia dan yüklediğimiz programları kaydetmenin kolay bi yöntemi var mı...buldum bi yol ama başka daha kolay yol yada program var mı?bilen varsa çook sevinirim....

SaTuSa
01-07-2010, 11:19
Cihazına yükleme yaparken bilgisayarına bağla, aç iphone explorer'ı " var/cache/apt/archives " içerisinde yükleme sırasında göreceksin...

UralhackeR
01-07-2010, 11:42
evet şahin abi bende öyle yapıyordum benim bildiğim yolda oydu...daha kolay yol varmı acaba diye sordum çünkü o durumda sadece yüklediklerimizi kaydedebiliyoruz... çook saol yinede......!!!!

beyaz
01-07-2010, 13:11
rock appi indir cydiadan kendine bi account ac ve soracaktir sana paketler kayit edilsinmi diye yesliyorsun ve her ne zaman rocku acarsan o zaman bütün indirdigin paketleri kayit ediyor restore ettikten sonra rocku ac accountuna gir ve backup geri yükleye gir bunda ggüzel olan accountuna kayit ediyor ve tek tek neleri yüklemek istediginin listesinide cikartiyor satusa kardesimde bilir bunu resimli aciklamada yapmak isterdim ama iphonedan girdim ama yakinda resimlerinide koyarim