PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ikaynak cydia source

beyaz
27-06-2010, 15:47
arkadaslar neden herkezin cydia sourcese varda bizim ikaynagimizin yok bizim forumumuz dahami kalitesiz ötekilerden bence degil bence bizim forumumuz daha kaliteli ve ben biktim gari sinfuliphonedan xsellizden neden bizimde bi cydia source miz yok admin kardeslerim duyun bu garibin sesini ellerinizden öperim saygilar[:'(]

[JW]
27-06-2010, 15:55
Cydia kaynağı henüz Türkiye'deki hiçbir sitede yokken, biz açmıştık. [:)] Bkz: http://www.ikaynak.com/forum/21-genel-konular/18-turkiyenin-ilk-cydia-kaynagi-cydia-ikaynak-com.html

Hatta ondan önce de installer 3.11 için repoyu gene ilk biz yapmıştık (hatta o zamanlar iKaynak.com'u açmamıştık bile [:D]) ve hibçir yerde anlatılmıyorken DH forumlarında makale ile bu nasıl yapıldığını anlatmıştık vs..

Dolayısıyla kaynak açmak sorun değil fakat eklenecek fazla birşey yok. Bir süre kaynağımız açık kaldıktan sonra, orjinal dosyaların bulunduğu gerekli kaynakları konularda yazarak, kendi kaynağımızı kapattık, onun yerine farklı çalışmalarla uğraştık. Sonuç itibariyle değişen fazla birşey olmadı.

Anlayacağınız şu an cydia kaynağını tekrar açmak için bir sebep yok. Gün gelir ihtiyacımız olursa, o zaman tekrar açarız.[:'(]

beyaz
27-06-2010, 15:59
cevabiniz icin cok tsk ederim ama olsa pek bi güzel olurdu

Tanercan55
05-08-2010, 12:58
evet ya ayrca calismalarinizi takdir ettim...cok tskler...emeginize sagliklar

sarsilmaz
24-01-2011, 17:49
kardeşim çok teşekkür ederim emeğine sağlık büyüksünüz

MsTrK
24-01-2011, 18:23
kardeşim çok teşekkür ederim emeğine sağlık büyüksünüz
Eger kaynak için tesekkür ediyorsaniz, kaynagimiz su an için kapalidir.