PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Iphone 3GS alacagim yardim (Beyaz Iphone 3GS sorunlari?)

_turbo_
26-06-2010, 00:26
Arkadaslar bir yildir kullandigim Iphone 3G 8GB yi verip Iphone 3GS almaya karar verdim ve aradigim cihazida buldum sifir olacak kullanilmamis garantili gönlum beyaz renkten yana ama daha önceki duyumlara göre beyazda isininca pembelesme kenarda catlama gibi sorunlar oldugunu duydum daha sonradan keske siyah alsaydim demek istemiyorum ve cihazi yarin alacagim lutfen bana bu konuda tecrubesi olan arkadaslar bilgilerini ve deneyimlerini benimle paylasirmi özellikle beyaz iphone 3GS kullanicilari bu konudaki tecrubelerinizi yazarsaniz ve bana yön verirseniz sevinirim.Veya genel olarak 3GS alirken nelere dikkat etmeliyim..
NOT: Simdi bana niye Iphone 4 almiyorsun gibi mesajlar atmayin [:D] tipini begenmedim aletin ve o kadar parada veremem [8D] ama bu renk konusunda yardimci olursaniz cok sevinirim cok kararsizim

SaTuSa
26-06-2010, 00:36
Konunuzun yeri burası...

_turbo_
26-06-2010, 00:45
kusura bakmayin aslinda aradim ama burayi gözden kacirmisim

ates84
26-06-2010, 01:26
Hiç tereddüt etmeden BEYAZ alabilirsin bende 6 aydır beyaz kullanıyorum bence gayet şık duruyor zaten Apple'a beyaz çok yakışıyor. Bende hiç pembeleşme olmadı bu zamana kadar ama temmuz ve ağustos sıcağında ne olur bilemem çatlama olmasını istemiyorsan telefonunu benim gibi gözünden sakınırsan yere düşürmezsen vs. çatlama olmaz. Ayrıca ben siyah iphone'u ne zaman elime alsam itici geliyor mesela şöyle düşün telefonun siyah ama kulaklığı ve şarjı beyaz çok kötü bence :) beyazın artısıda var aslında siyah gibi çizikleri belli etmiyor. Tabi herkesin zevki farklıdır kimisi siyah daha karizma der ama bence BEYAZ daha karizma :)) renk dışında başka hiç bir farkları yok..

AppleWolf
26-06-2010, 02:17
Kardeş Bencede Beyaz Alman Senin Beklentilerini Karşılayacaktır Telefonumu İyi Kullanıırım Dersen Çizik Çatlama vs... Olmaz Ama Gerçekten Beyazlar Çok Asil Gözüküyor

_turbo_
26-06-2010, 13:16
yorumlar icin sagolun gittim inceledim beyaz daha hosuma gitti ve aldim

Ali Güven
26-06-2010, 15:47
Hayırlı olsun güle güle kullan (:

LaMPaRD
26-06-2010, 16:14
hayırlı olsun.sorunsuz kullanım hayatın olur umarım :)

ates84
26-06-2010, 18:09
Hayırlı olsun dostum kazasız belasız kullanırsın inşallah hiç düşermezsin umarım :D

_turbo_
26-06-2010, 21:13
sagolun ilk defa sifir bir iphone aldim digerlerini rahat kullaniyordum arka cepte cizilirmis filan korkmazdim zaten cizikti bu gicir olunca kötü oluyor insan rahat olamiyor gicik oluyor hemen öne ayna refleksli ekran koruyucu yapistirdim beyazla cok hos duruyor önu siyah olmuyor o zaman tipki yanlari gibi metal göruntu oluyor.Birde silikon kilifim vardi sarmaladik cihazi ilk gunden bakalim ne kadar böyle sarmali kullanirim