PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jailbreak - Unlock Sorunları redsnow waiting for reboot takılma problemi kesin çözüm

ewrener
25-06-2010, 01:02
arkadaslar i0s 4.0 redsnow jb yaparken ben dahil bir çok 3g kullanıcısı waiting for reboot denen ekranda takılıyordu. bu sorunu yaşayanlar windows xp ve vista da windowsu güvenlik modunda calıstırın ve oyle jb yapın. sorun hallolacaktır. Bizzat xp de deneedim ve jb yapabildim.. windowsu güvenlik modunda acmak için windows acılırken sürekli f8 e basın ekran gelecektr.

furkanXD
25-06-2010, 04:06
Tamam güvenli modda actım redsnowu actım Ipsw yi gösterdim tanıdı geyi sonra ileri diyorum kapatıyor redsnowu ne yapmam gerekiyor bu arada Windows 7kullaniyorum xpdede aynı waiting gor reboot devam ediyor

Go Make
25-06-2010, 09:35
FurkanxD peki sen redsnow'u farklı çalıştırdan açtınmı

furkanXD
25-06-2010, 14:51
hemen deniyorum ama xpdede windows 7 dede güvenli modda açtım ama fw yi tanıtıyorum next diyorum kapatıyo programı

furkanXD
25-06-2010, 14:54
olmadı yönetici olarak çalıştırdım aynı waiting for reboot ama güvenli moddamı yönetici olarka açam

ewrener
25-06-2010, 23:47
hocam windows 7 yi bilmiyorum denemedim.. sadece xp de denedim. güvenli modda yönetici olarakl degil normal kullanıcı olarak acacaksın. ondan sonra normal jb yapıcaksın yalnız biraz agır işleyebilir sabırlı ol. ben her defasında waiting for reboot ta kalıyodum ama güvenli mod sayesin de rahatca jb yaptım. fakat şunu da söyleyeyim kullandıgım redsnow5b5-2 ve kullandıgım ios fw 4.0 ikaynak indirme merkezinden iphone 3g için olanıydı.