PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Donanım - Bağlantı Sorunları iTunes Telefonumu görmüyor

Whoppie
22-06-2010, 15:24
Geçenlerde iphonuma usb drive uygulamasını yükledim cydiadan ondan sonra itunesa bağlamaya çalıştığımda telefonu görmemeye başladı. Programdan oluşturduğum sürücüyü sildim daha sonradan cydiadan programı sildim. Ama hala itunes görmüyor telefonu, bilgisayara ise 0 baytlık bir sürücü olarak görüyor telefonu. Şimdi napmam lazım? Ayrıca itunes son sürüm yüklü :S

Sorunu çözdüm. Aynı sorunla karşılaşırsanız bağlayın telefonu usb ile itunes programını açın daha sonra telefonun kapama tuşuyla home tuşuna basılı tutun elma geldikten sonra kapamadan çekin home tuşuna basmaya devam edin öyle görüyor telefonu.

frost
22-06-2010, 15:35
i tunes 9.1 kurulumunu bul bi dene bence 9.2 yide program ekle kaldırdan kaldır (yedeklemeni yapıp mp3 lerin vs.)

Whoppie
22-06-2010, 15:39
Bilmiyorum, sanmıyorum daha dogrusu çünkü ilk taktığımda iphoneu bilgisayara eski sürüm yüklüydü. Ondandır diye düşünüp 9.2ye yükselttim ben de ama yine aynı şey. Aslında restore etmek istiyorum ben iphoneu sanırım itunes olmadan olmuyor o da. Restore etsem görecektir bence.

iSaMi
22-06-2010, 15:48
eğer restore atarım diyorsan telefonu kapat ve home tuşuna basılı tutarak usb yi bağla muhakkak görecektir

xLasdx
22-06-2010, 15:57
Allah razı olsun sağol kardeşim benimde görmüyordu ama şimdi iOs 4 indirmem gerekicek :( Bu internet hızıyla kaç saatte iner :D