PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jailbreak Sonrası Önemli Uygulamalar Tek Bir Kaynaktan:"depo.iTouchKaynak.com"

[JW]
13-09-2008, 14:32
001.Tüm Önemli Uygulamalar Tek Bir Kaynaktan: "depo.iTouchKaynak.com"

Kaynak: depo.itouchkaynak.com

Açıklama: Tüyo Merkezindeki tüm installer 3.11 uyumlu uygulamarı yükleyebileceğiniz kaynak.Aynı forumdaki gibi kategorilere ayrılmıştır.Yüklemek istediğiniz uygulamayı çok kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

Yükleme: Installer 3.11 Bu adres 1.1.x firmware kullanıcıları içindir.

Resmi Site: www.iTouchKaynak.com

Tüyo merkezine yeni konular eklendikçe kaynağımızada uygulamalar eklenecektir.

Hepimize hayırlı olsun...

emil_bg
09-10-2008, 18:51
Hocam ben 2.1 jailbreak yaptim. sanirim installer 4.0 var ben de..
bu verdigin source calisir mi 4.0 icinde yoksa baska var mi?
ben gerci cydia.itouchkaynak.com yükledim farkli mi?

Evolution
09-10-2008, 18:54
depo.itouchkaynak.com adresi Installer 3.11 içindir yani 1.1.x firmwareler için.
Siz Cydia'ya cydia.itouchkaynak.com kaynağını eklemelisiniz.

emil_bg
09-10-2008, 19:06
Tesekkur ederim aciklama guzel oldu.. Cunku genelde installerin versiyonunu benim gibi bilmeyen bir cok kisi var..
oyuzden ipod versiyon yazarsak sanirim benim gibi bu soruyu sormaz baskasi.. Ben zaten yuklemistim cydia olan kaynagi
az uygulama var ama hepsi öz gerkcekten özellikle sözlük ve tsubasa super.. calismalarinizin devamini bekleriz

tammorga
09-12-2008, 23:29
Merhabalar, Itouch 1G kullanıcısıyım, 1.1.4 kullanıyorum. Jailbreak'i Ziphone ile gerçekleştirmiştim, versiyonu Installer v.3.11'dir. Kaynağınızı (depo.itouchkaynak.com) eklemeye çalıştığımda "Refresh failed - could not refresh sources" gibi bir hata alıyorum. Kaynağınız "uncategorized" bölümünde "untitled source" başlığında görüntüleniyor. Bir yerde yanlış mı yapıyorum, yardım ederseniz sevinirim, teşekkürler.

powerbody
09-12-2008, 23:49
İnstaller içindeki tüm yamaları ve updateleri yükle özellikle installer için olanlar sonra gereksiz sourceden bir ikitane sil cihazı yeniden başlat linki eklemeyi dene bazen başka source için hata verebiliyor cihazlar...
hatalı sourceleri en üste almış olmalı cihaz onlara bi bak gerekirse kaldır onları
olmadı tüm sourceleri kaldır source verdiğimz liste var onları eklersin
kolay gelsin...

tammorga
10-12-2008, 00:08
Cevabınız için teşekkürler pirim. Dediğiniz gibi tüm update'leri yaptım ve tüm source'ları sildim. "Local Packages" ve "AppTapp Official (FW 1.x) olmak üzere silinme opsiyonu olmayan iki "source" kaldı. Ve dediğiniz gibi "local packages"in refresh sorunu verdiğini gördüm. Sonuç olarak, yine de "depo.itouchkaynak.com" maalesef yüklenemiyor.Fireware'i mi 2.1'e çeksem diye düşünüyorum. Alternatif bir çözümünüz var mı? Çok teşekkür ederim. Saygılar.

edit: Fireware'i 2.1'e geçirdim, cydia kullanıyorum. Site yöneticilerinin tavsiyelerine önem vermek lazım. Hiçbir aşamada sorun yaşamadım. Emeği geçen herkese teşekkürler.

yurtalan92
15-01-2009, 15:04
slm [Jw] karışmak gibi olmasın ama başlığa 1.1.x eklersen daha iyi olur gibi geldi. 2.x kullananlar da boşu boşuna bakmaz (aradığımızı kolay bulmak acısından)

fantazi
27-01-2009, 14:20
2.x.x lerde kullanabilir depoyu [:'(]

ibo0
19-02-2009, 12:12
öncelikle kolay gelsin bi sorum olacak bn jailbreak yapmadan önce ikonların yerini degiştirebiliyodum jailbreak yaptıktan sonra bu özellik yok oldu geri nasıl getirebilirim uygulama fln mı yoksa bu bi yardımcı olurmusunuz ?

[JW]
14-03-2009, 04:38
Artık 1.1.x firmware kullanılmadığı için konu kilitlenmiştir.