PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uygulama Sorunları Sbrotator indirdim iPod dondu kaldı

Sessiz
20-06-2010, 12:59
İyigünler herkese.Benim sorunum dün gece Cydia dan Sbrotator cracked 1.8 versiyonunu indirdikten sonra basladı.install tusuna bastım ve yüklendi.Daha sonra restart springboard dedi ve yaptım.olduktan sonra sarj ibaresinin yanında yuvarlak bir simge cıktı..Heralde onun isaretidir dedim.Fakat ne olduysa iPod tamamen dondu hic bir sekilde kilidi acı kaydıramıyorum.iPod ayrıca bilgisayarda her zaman görünmüyor.Simdi görünmüsken aynı zamanda iFunboxtanda gözüküyor.silmem gereken yer varsa yardım edermisiniz.Cünkü daha öncede Android Lock (http://www.mcpsp.com/iphone-programlari/23709-android-lock.html) yüklemistim ve sifresini unutmustum.Herkese tek cözüm restore demistir fakat bilgili bir arkadas su yolu takip ederek su dosyayı demisti ve sorun düzelmisti.
Rica ediyorum restore etmeden baska yollar biliyorsanız söyleyin tesekkür ederim simdiden.
Ayrıca arada düzeliyor bir hamle islem yapabiliyorum tekrar donuyor .Buda zaten 1 kere oldu[gl=22.gif]

caglar156
20-06-2010, 13:05
yüksek çözünürlü tema kullanıyorsan ekranı döndürdüyün zaman donma yapa bilir bendede yapıyodu orjinal siyah yap ekranı öle çözümünü bulursun

Sessiz
20-06-2010, 13:06
Yok zaten donuyor islem yaparımıyorum ayrıca tema kullanmıyorum.Daha ilk kilidi ac yazısı cıkan yerden donuyor

semihxD
20-06-2010, 13:13
Hiç bir şekilde cihazın içine girip işlem yapamıyormusunuz? peki ifunbox vs görebiliyor mu cihazı. tam olarak anlayamadım. cevaplara göre yardım etmeye çalışacağım.

Sessiz
20-06-2010, 13:16
cihazın icinde islem yapamıyorum evet hemen donuyor.ama iTunes Ve iFonbox cihazı görüyor.Zaten cihaz donduyu zaman sürekli kendi kendine kildi ac yazısı gelen yere atıyor.İste yazdım ilk mesajda

semihxD
20-06-2010, 13:18
tamam ben ifunboxtan bir şekilde rotator'u silme işlemi için uğraşacağım. ona göre sizi bilgilendireceğim en kısa zaman içinde

Sessiz
20-06-2010, 13:20
Tesekkür ederim.Ona göre bende islem yapacagım :)

Sessiz
20-06-2010, 13:28
Menüyü kaydırınca dondugunu fark ettim.Kısayollardan müzik acınca dinleyebiliyorum.Sanki 2 program cakısıyor gibi geldi bana.mesela Sbsettingi actım dondu kaldı.ama alttan hala müzik kontrolü yapabiliyorum ...ve evet yine restore cekti yine kilidi ac yazısına geldi

semihxD
20-06-2010, 13:29
peki cydiayı açabiliyormusunuz?

Sessiz
20-06-2010, 13:31
maalesef hayır menünün ilk bölmesinde o yok.fotograflar var müzik var video var hesap makinesi var.İste ilk ipoddaki programların sayfası napabilirimki burda:D

semihxD
20-06-2010, 13:36
peki yukarıda sbrotator şekli çıkıyor mu bataryanın yanında bir yuvarlak. üzerinde kırmızı çizgi vardır yada çizgisizdir. çizgi varsa zaten program kapalıdır çizgi yoksa program açıktır. onun üzerine tıklayıp programı kapatabilirsin açıksa. ben aynı zamanda daha kesin çözümler için uğraşıyorum

Sessiz
20-06-2010, 13:41
evt yuvarlak var böle 3 cizgi yuvarlak sekilde araları bos yani.su radyosyon isareti gibi :D..onun üstünede tıklatınca donuyor :D

semihxD
20-06-2010, 13:43
o zaman rotator sende açık. o yüzden yapıyor. normalde kırımızı çizgi de olabiliyor üstünde. sana şöyle bir şey önerebilirim ifunboxla cihaza girip sbrotator arayarak bulduğun dosyaları silebilirsin. bu işlem sonrasında düzelebilir yada değişen bir şey olmayabilir ama en azından restore öncesi denenecek bir çözüm diye düşünüyorum. daha sonrada cydiayı açabilcek duruma geldiğinde, cydiadan yüklediğin uygulamalara gelerek sbrotator duruyorsa uninstall yapabilirsin.

Sessiz
20-06-2010, 13:45
Simdi deniyorum.Sonuc alınca bilgilendirecegim

semihxD
20-06-2010, 13:55
Tamam :) hazırda beklemedeyiz :) umarım olur diye düşünüyorum.

Sessiz
20-06-2010, 14:23
Bulduda silme ibaretine tıklanmıyor bu seferde:D

semihxD
20-06-2010, 14:27
ifunboxta o şekilde olmuyor. o arama sonucunda çıkan dosyalara sağ tuş yapıp Open Containing Folder'a basarak ana bölümüne giderek ordan sileceksiniz. sonra tekrar aratıp diğerini de sileceksiniz. silerken dikkat etmeniz gerek şey, theme background dosyalarını silmek değiştirmeyecektir. onun yerine normal tek olan dosyaları silmeyi deneyebilirsiniz.

Sessiz
20-06-2010, 14:33
yani sadece sbrotatorbackgrounds.theme yi silsem yetermi?
Arayınca 18 tane dosya cıktı ona göre hepsi cok uzun sürer yaf:/
iPhone browserde da nasıl oluyor ordan daha kolysa ordan yapıyım
gerci ordada ara yok galiba

semihxD
20-06-2010, 14:37
Theme dosyalarını silmeniz bir şeyi değiştirmeyecektir. bu yüzden daha önemli duran dosyalar vardır. tek olanlarlardan klasör içinde bulunmayanlardan. onlardan deneyin. bir iki tane öyle dosya sildikten sonra tekrar kontrol edersiniz donmayı ya da değişim olup olmadığını. evet biraz uzun sürebilir bu arada

Sessiz
20-06-2010, 14:48
Oldu yaptım cydiadan da sildim cok tesekkür ederim yardımın için[:'(]

semihxD
20-06-2010, 17:32
Hiç önemli değil. oldu demen bile yeterli. sevindim senin adına. iyi eğlenceler, sorunsuz günler diliyorum [:'(]