PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iTunes - Multimedia Sorunları iphone'a mp3 ve video atmak için en basit program hangisi

noelbaba40
11-01-2009, 12:26
Arkadaşlar sizlerden öğrendiğim kadarıyla winscp programıyla iphone klasörlerini yönetebiliyorum. Ancak sorum wireless baglantı olmadan mevcut kablo ile iphone'a mp3, video yada herhangi bir dosya atabileceğimiz bir program mevcut mudur acaba?

Arkadaşlar tşl.ler yanıtlarınız için ama itunes'da malum sync olayını yapınca bir önceki bilgiler gidiyor. bunun önüne geçmek için başka bir program arıyorum.

beko93
11-01-2009, 13:58
http://www.ikaynak.com/forum/empty-t2442.0.html ---> Kablo ile izinleri ayarlamak [:'(]

Kablo ile mp3lerinizi ve videolarınızı iTunes ile atabilirsiniz zaten. İnstallatious değişimi ile iTunes üzerinden uygulamada atabilirsiniz [:'(] Forumu arayın...

dr.oetker
11-01-2009, 15:54
Tabiki itunes ....

psygnosis
28-01-2009, 18:49
winscp programının kablolu versiyonuda var kardeş.. onu ara :)

Ator
19-05-2009, 02:27
]
Arkadaşlar tşl.ler yanıtlarınız için ama itunes'da malum sync olayını yapınca bir önceki bilgiler gidiyor. bunun önüne geçmek için başka bir program arıyorum.

sync ayarlarını manuel yapın iphone u ilk taktığınızda açılan sayfadan . Tut-sürükle-bırakla listeye ekleyin diğer bilgilerde silinmez fakat fotoğrafları diyorsanız haklısınız onda öyle olmuyor ama kullanma kılavuzunda veya internette (apple da ) görmüş olabilirim adobe ile o da düzenlenebiliyor böylece silmek zorunda kalmıyorsunuz [:)]