PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sim Kart - Telefon - Rehber Sorunları Outlook hesabım iphone da açılmıyor

cagri440
09-06-2010, 13:00
Arkadaşlar birtürlü outlook hesabımı iphone 3g de açamadım nasıl açabilirim teşekkürler.

ArnBien
09-06-2010, 14:17
Outlook derken maillerinize bakmak mı istiyorsunuz anlayamadım çünkü iPhone içinde mail programı bunun için yeterli düzeyde

cagri440
09-06-2010, 14:18
evet sadece outlook maillerime bakmak istiyorum bu mümkünmü ?

ArnBien
09-06-2010, 14:25
Outlook hesabınızı iPhone mail uygulamasında açın yani misal olarak söylüyorum arnbien@ikaynak.com mail hesabınız ise bu hesabı iPhone mail uygulamasıyla açarsanız hesaptaki maillerinizi görmüş olursunuz.

cagri440
09-06-2010, 18:07
olomadı defalarca denedim outlook hesabımı açamadım

Misafir.
09-06-2010, 18:09
outlook hesabı dediğin nedir?

N!t£cn@klQw
10-06-2010, 07:40
şirketlerde kullanılan şirket mailleridir bence

VIP
25-08-2010, 15:52
bende bunu merak ediyorum outlook desteklemiormu iPhone?

ArnBien
25-08-2010, 23:22
Arkadaşlar Outlook dediğiniz programda siz mail adreslerinizi yazmıyor musunuz ? iPhone mail uygulamasına mail adresinizi yazdığınız zaman zaten maillerinize ulaşmış olacaksınız tam olarak sorun nedir anlamış değilim.

SaTuSa
25-08-2010, 23:46
outlook desteği var iPhone'da ve iPad'e.. sadece gelen ve giden sunucuları falan doğru yazmanız gerek. şirket hesabınızsa o zaman o işten sorumlu kimse ondan öğreneceksiniz, sunucu kapılarını falan da doğru girdikten sonra rahat rahat kullanımı yapılır. ben kendi iphone ve ipad cihazlarımda kullanıyorum iş mailimi, eşime de aynı şekilde tanımlama yaptım. imap desteği yoksa servisinizin o zaman pop3 desteğiyle kullanırsınız tek fark okmuş olduğunuz bir maili daha sonra tekrar okumak durumunda kalırsınız o kadar

VIP
26-08-2010, 01:10
Tesekkur ederim babam iPhone almayı dusunuyorda:)Ona outlook desteklemio,outlook maillerinizi göremezsiniz iPhone da demişlerde...tekrar teşekkür ederim:)

mahircaglar
05-03-2011, 00:57
outlook desteği var iPhone'da ve iPad'e.. sadece gelen ve giden sunucuları falan doğru yazmanız gerek. şirket hesabınızsa o zaman o işten sorumlu kimse ondan öğreneceksiniz, sunucu kapılarını falan da doğru girdikten sonra rahat rahat kullanımı yapılır. ben kendi iphone ve ipad cihazlarımda kullanıyorum iş mailimi, eşime de aynı şekilde tanımlama yaptım. imap desteği yoksa servisinizin o zaman pop3 desteğiyle kullanırsınız tek fark okmuş olduğunuz bir maili daha sonra tekrar okumak durumunda kalırsınız o kadar
merhaba satusa. bende bundan bir hafta öncesine kadar aynı şekilde yapıyordum. gündüz maillirimi iphone dan takip ediyordum. akşam da gelip bilgisayarda outlook hesabımdan bakıyordum. ama son bir haftadır gündüz iphone dan baktığım mailler akşam outlooku açtığımda gelmiyor. bu benim için önemli çünkü tüm maillerimi outlook hesabımda tutuyorum. siparişler, ödemeler falan filan herşeyi.
iphone da sunucudan sil bölümü asla olarak işaretli sizde bu değişiklik neden dolayı olmuştur. yardımcı olursanız sevinirim.