PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uygulama Sorunları Fring Aracılığıyla Wirofondan Aranmak (tuş kilidine girince bağlantı kopuyor )

hata404
01-06-2010, 18:53
İpod touch 3g 32 gb kullanıyorum.Wirofon servisine üye oldum ,wirofon bana özel bi numara verdi hem arayabiliyor hem de aranabiliyorum . Aranmak için wirofon programının sürekli açık kalması gerekiyor (bu da her an mümkün değil ) , bu yüzden fring üzerinden wirofon servisini yükledim ( biliyorsunuz ki fring push desteği veriyor , program kapalı olsa bile aramaları görebiliyorum) Bu aşamaya kadar fring aracılığıyla sorunsuzca çalıştırdım.Fakat tuş kilidine girdiği anda ipod wireless bağlantısını kapatıyor ve aramaları alamıyorum.Tuş kilidi devreye girdiğinde bağlantının kapanmasını engelleyebileceğim bir program var mıdır ? ya da başka bir çözümünüz varsa yazarsanız sevinirim , teşekkürler :)

Misafir.
01-06-2010, 19:41
vardı bir program adı aklımda değil cydiadan indirilen. programın ismini hatırlarsam yazarım

ekran ışığının kapanmasını iptal etmeniz gerek diğer yöntem olarak.

hata404
01-06-2010, 19:47
vardı bir program adı aklımda değil cydiadan indirilen. programın ismini hatırlarsam yazarım

ekran ışığının kapanmasını iptal etmeniz gerek diğer yöntem olarak.
Onu dusunmustum ise yarıyor fakat pil sarfiyatini arttırıyor .
Teşekkürler ...