PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : LG GD 900 Crystal..

axxu
28-05-2010, 18:09
LG GD 900 Crystal telefonunu aldım kullanıyorum almayı dusunenlere kafasına takılan sorular için yardımcı olabilirim..
YouTube - LG GD900 Preview (http://www.youtube.com/watch?v=exgLWnnWXag)

Misafir.
28-05-2010, 19:35
hayırlı olsun anlat bakalım iphone'a göre artı neyi var

UmuT
28-05-2010, 19:56
Dokunmatik ekran konusunda iPhone'u geçebiliyor mu [:P][:D] Duyduğuma göre iPhone'un dokunmatik ekran konusundaki tek rakibi HTC HD2 modeliyimiş :)

Hayırlı olsun bu arada [:)]

axxu
28-05-2010, 19:57
saolasın. iphone gore artı olarak, kamerası gercekten cok ii fotografa önem verenler için videonun goruntu ve ses kalistesi olsun benim gorusum iphone dan ustun, diger dokunmatik ozellikleri gercekten ii ama kesinlikle iphonadan ustun diyemem tabi.daha kullanmamıs olsamda coklu işlemde var. iphona gore artı sayabilicegim fazla bişey yok ama aynı sayabilicegim mesaj hassasiyetini gercekten onem vermisler 5 farklı sekilde mesaj yazabiliyorsunuz ve bunları gercekten hızlı yapıyorsunuz ekrana gec gelme gibi bir problemi yok yani. bilgisayarla eslesmesi cok kolay kendi kendşne ogrenilebilir iphone cok zor gelmişti bana basta itunes bilmediğim için ama sayenizde ogrendim tabi.. multitouch özelliği de benim gorusum iphonela neredeyse es deger. cok fazla kişisellestirebiliceginiz yer var iphone dakinin aksine tabi siz yapabiliosunuz programlarla ama ben kara düzen kullanıyorum:D boyutları bence cok ideal 3'' ekranı var ve kızagı acmadan her özelliğini kullanabiliyorsunuz kamera hariç o kızagın altında kalıyor cok şık bi telefon.. ilk olarak bunları söyliyebilirim..

axxu
28-05-2010, 20:02
bu arada ben hepsi buradadan sana özel fırsat yazıyor Fujifilm Finepix S1600 12.0MP 3" LCD Dijital Fotoğraf Makinesi+orjinal Çanta+4GB Hafıza Kartı Hediye bu urunu aldım normalde 700 milyon bana yada belli bir suredir uye olanlara 420 miymiş isteyen varsa incelesin cebimden cıkmıyor ya alıyım onun adresine onun adına faturalı ve onun adına garantili gonderiiyim 14 hazirana kadar bu indirim. her karta peşin fiyatına taksit yapıyor bide can limiti diye bişe var parca parca en fazla 5 kartdanda taksitli alabiliyorsunuz..

aky1990
29-05-2010, 02:42
peki, iPhone kadar çok ve kaliteli uygulama bulabiliyor musun?

placebo
29-05-2010, 03:43
axxu, seni kaybettik mi yoksa? Neyse, o telefonu çok beğenirsen en kötü bir iPod alırsın, yine aynı kapıya çıkar.

axxu
29-05-2010, 16:00
peki, iPhone kadar çok ve kaliteli uygulama bulabiliyor musun? valla pek fazla aramadım da aramama da gerek yok , degil iphone'un uygulamaları tüm lg uygulamalrını toplasan ikaynaktaki kadar uygulama etmez.

yok placebo gormuomusun hergun burdayım :D iphone 3g aldım bitane o yeter bana 4g cıkasıya, o cıkınca artık elde avucta ne var ne yok satar 4g alırız..:D