PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sim Kart - Telefon - Rehber Sorunları ıpod touch 1 g dokunmatik sorunu , garanti kapsamına gırer mı . . .

ref1907
26-05-2010, 19:03
ıpod touch 1 g sahıbıyım , musıc dıblerken sesın acılıp kapandıgı kısımın dokunmatıgı problemlı , hıc bır sekılde calısmıyor , fakat baska bır uygulama ıcın kullanmaya calıstıgım zaman ornegın calculator modunda tum rakamlara rahatlıkca basabılıyorum !!! problem ses kısmında ve ayrıca , klavye acıldıgı zaman space ve return tuslarını da kullanamıyrm , space e bastıgım zaman ust satırdakıler cıkıyor !!!!bu problem sadece bu ıkı durumda soz konusu oluyorrr , dıger uygulamalarda aynı yere bastıgım zaman calısyooo !!!sızce problem neden kaynaklanıyor olabılır , yazılımsal donanımsal bısey mı yoksa daha farklı bı sorun mu var ????

[B]erke*
26-05-2010, 20:05
Aynı sorun bende de var . Arkadaşta da var . Garantilik bir şey yok yukarıya basılı tut kapat . Sonra aç düzelir .

ref1907
26-05-2010, 22:52
benimki duzelmedi , restore ettim yeni versiyon yuklettim ama duzelmedi !!!
ve isin sacmaligi diger modlarda calsimasi o bolgenin gercekten anlam veremedim

ArnBien
27-05-2010, 09:29
Versiyonla alakalı diyecektim fakat versiyonda yükseltmişsin, ama cihazın dokunmatiğinde bir şey yok gönlün rahat olsun. Eğer cihaz garanti kapsamındaysa götür yenisini alırsın.