PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jailbreak - Unlock Sorunları Jailbreak Sonrası Sorunlar

idmanli
26-05-2010, 08:14
Herkeze günaydın,

İphone 3GS 16Gb kullanıcısıyım.. Geçen hafta telefona jb işlemini yaptım.. ogünden beri telefonda sorunlar başladı..
Telefon kendi kendine kapanıyor! aradan 7-8 saat geçince sarj bitmiş gibi gösteriyor, şarrja koyduğumda tekrar açılıyor. sim kart telefonun içinde olduğu sürece dışardan arama yapılıyor ama telefon kapalı olduğundan ben göremiyorum..
Nasıl bir yol izlemeliyim ? bilgi ve yardımlarınızı paylaşırmısınız ?

ArnBien
26-05-2010, 08:15
Günaydın idmanli ilk öncelik olarak konu başlığını düzeltir misin.

idmanli
26-05-2010, 08:19
Konu başlığında ne var? gerçekten de acil bi durum... tüm numaralarım telefonda kaldı, hiçbirşey yapamıyorum... forum kurallarına aykırı bi başlıksa değiştiriyim... ne yazmalıyım ?

ArnBien
26-05-2010, 08:28
Konu başlığınızı düzenlediğiniz için teşekkür ederim aciliyetize saygı duyuyorum. Telefon numaralarınızın gitmemesi için iTunes ile back up alın ardından restore edip tekrar jailbreak yapın.

Not : Hangi operatörü kullanıyorsunuz ?

idmanli
26-05-2010, 08:31
restore nasıl edicem ? yönlendirme yaparmısınız ?

ArnBien
26-05-2010, 08:37
Cihazınızı iTunes'a bağlayınız. Cihazı iTunes gördüğü zaman Devices kısmından cihazın simgesine sağ tuş yapıp Back up seçeneğine basınız. Back up aldıktan sonra iTunes ana ekranda versiyon yazan bölümde Restore seçeneğine basın, işlem tamamdır. Eğer Turkcell hat kullanıyorsanız Turkcell'in rehber yedekleme uygulaması mevcut onuda appstore'dan ücretsiz olarak edinebilirsiniz