PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Donanım - Bağlantı Sorunları İnternet Hizi

airness
24-05-2010, 09:57
evet ipod touch 3g'ye sahibim ve jailbreak yaptim. oyunlari falan elimden geldigince indiriyorum. benim problemim su ki, ipod'dan download yapmaya kalktigimda gordugum max indirme hizi 30 kb/s oluyo ve ben bu durumdan asiri sikayetciyim. bilgisayardan 200 ile cekerken ipod'dan 30 ile cekmek koyuyo insana ne yalan soliyim. sadece bir kez ipod'dan 200 ile cekebildim onda da geceleyin boston-orlando macina
kalkmistim ve ipodda ki butun oyunlari o gece indirmistim. sizce internetin download hizinin sadece ipodda yavas olmasinin sebebi nedir?

LaMPaRD
30-05-2010, 23:29
modeme olan uzaklık,idirdiğiniz sitenin sunucu hızı,modemin kalitesiz kablosuz bağlantı yapabiliyor olması vb .... PC'ile indirip o şekilde ipod'unuza atın hem dosyalar elinizde yedk olmuş olur hem de ipod'u restore yapmanız gerekirse tekrar indirmek zorunda kalmazsınız...

semihxD
30-05-2010, 23:33
o geceki olay da büyük ihtimalle Lampard arkadaşımızın dediği gibi sitenin sunucu hızı olayı. çünkü diğer etkenler aynı olup sadece saat farkından oluyorsa genelde gece kimsenin sitenin sunucusunu kullanmaması oluyor. ben de çok yaşadım çünkü

ЯзλρзR
31-05-2010, 00:02
dün internet hızını speedtest ten 8.60 mb olarak ölçtüğüm bir otelde installous tan denemek için iphone 3g cihazımla bi oyun çektim indirdiği hız 60kb dı tamamen sunucuyla alakalı..

burhnv
31-05-2010, 03:16
kesinilikle sunucuyla alakalı bende max 30-40 gördüm normal gun ıcınde hatta 10lara dusuyo falan,bi sefer sabahın erken bı saatınde denemıstım kat kat daha hızlı oluyo..

CemBr
02-06-2010, 03:19
bende bu gün youtube dan video indirdim indirme hızım sn : 400 kb tamamen sunucu ile alakalı bir durum