PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Firmware Update-Restore Sorunları cihazın ekranında itunes işareti var

maths_romeo
20-05-2010, 00:14
arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim forumda aradım ama bulamadım cihazım 3gs jailbreaksiz ekranda usb kablosu cıkıyor ve itunese işaret ediyor teli açamıyorum hiç bir şekilde itunesi sildim faşan düzelmedi ne yapabilirim...

MoDaMinE
20-05-2010, 00:18
öncelikle konu başlığınızı forum kurallarına göre düzenleyiniz. cihazı pc ye takıp iTunes'u açıp biraz bekleyin. yine olmazsa başka bir usb portta deneyin.

maths_romeo
20-05-2010, 00:21
başlık için üzgünüm bilmiyordum bekledim olmadı usb girişlerini değiştirdim oda olmadı bilgisayarda donanım bulmada sorun oluştu diyor ve itunesde cihazı görmüyorr..

MoDaMinE
20-05-2010, 00:22
donanımı bulmuyorsa pcden olabilir. başka bir pc de denediniz mi.

maths_romeo
20-05-2010, 00:24
başka bir bilgisayarda deneyemedim şu an ama tel açılmıyor ki hiç bir şekilde...

MoDaMinE
20-05-2010, 00:31
http://www.ikaynak.com/forum/16-jailbreak-unlock-sorunlari/1081-jailbreak-yapmayi-denedim-ama-itunes-ipodu-tanimiyor-ve-calismiyor-ipod-2.html bu konuya bir bakın isterseniz.

maths_romeo
20-05-2010, 00:46
oraya baktım ama telin ekranından o görüntü hiç bir şekilde gitmiyor sadece tel kapanıyor actıgımda ne yaparsam yapayım usb kablosu ve itunes işareti geliyor o kadar bilgisayarda donanım hatası diyor bir daha yazdım kusura bakmayın ama cok gıcık oldum ya bu hatayıda bulamıyorum daha öncekiş yazılarda...

SilenTMurder
20-05-2010, 00:55
telefonu bilg a baglayıp dfu moduna alabiliyormusunuz yoksa dfu modunadamı geçmiyor

maths_romeo
20-05-2010, 01:12
dfu moduna geçmiyor ya kapanıyor bilgisayara bağlarsamda o anlattığım şey ekrana geliyor başka da bir şey olmuyor telefona anlamadığım şey bilgisayara bağlamazsamda teli açamıyorum ya kapalı yada anlattığım ekran çıkıyor bilgisayara bağladığımdaysa yeni donanım bulundu yüklerken hata oluştu şu anda yükleyemiyor diyor ve itunes göremiyor dolayısıyla...

Misafir.
20-05-2010, 01:18
cihazınızı blackra1n ile açabilirsiniz ancak

birde başka pcde deneyin ayrıca pcyi kapatıp açtınız mı?

maths_romeo
20-05-2010, 01:27
blackra1n yi bilgisayarda çalıştıracağım galiba orda asl.dll bulunamadığından başlatılamadı diyor nasıl açacağım başka cıhazı
bilgisayarı da açıp kapattım ama
bu donanımı yüklerken sorun oluştu
apple mobile device usb drıver
aygıtın yüklenmesinde sorun oluştu
sistem belirtilen dosyayıyı bulanıyor
hatası veriyor.

Misafir.
20-05-2010, 01:32
C:\Program Files\Common Files\Apple\Apple Application Support blackra1ni buraya kopyalayın çalıştırın.

pc cihazı görmeli onun için pcyi güvenli modda başlatabilirsiniz olmuyorsa itunesi kaldırıp yeniden kurun son versiyonunu mümkünse başka pc ile deneyin

birde ilk mesajınızda konu başlığını açıklayıcı olarak düzeltir misiniz?

maths_romeo
20-05-2010, 01:52
sanırım açtım blackra 1n ile oldu galiba tamda anlayamadım şu anda restore yapıyor yardımlarınız için teşekkür ederim başlığıda düzelltim kendi çapımda oldumu bilmiyorum tekrar teşekkürler herkese...

Misafir.
20-05-2010, 10:13
konu başlığını değiştirmek için 1. mesajı düzenleyecektiniz [:)] cihaz açıldı mı?