PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Donanım - Bağlantı Sorunları blototh sorunu

atay78
19-05-2010, 11:09
ıı gunler ıpod touch 3g kullanıcısıyım alalı ıkı gun oldu ancak blototh telefonlarla verı alımı yapmıyor pekı bunun bır cozumu yokmu program gbı cevp veren tum arkadaslara tesekkur edıyorum

ЯзλρзR
19-05-2010, 11:21
normalde bu cihazlarda bluetooth la veri alım verimi yoktur, eğer cihazınız jailbreak lı değilse ilk önce jailbreak yapın ardından ifile ve ibluenova türü programları yükleyerek veri alış verişi yapabilirsiniz..

SilenTMurder
19-05-2010, 11:25
hazır konu açılmışken bı soruda ben sorayım ibluenova kullanıyorum ancak şarkı aldıgımda şarkı kayboluyor ayarlardan şarkıları hangı klasore atmam gerektıgını bılmıyorum yardım edersenız sevınırım

ЯзλρзR
19-05-2010, 11:27
bluetooth la ilgili hiçbir programı kullanmadım ve araştırmadım ama sanırım aldığınız dosyaları ifile dan görüntüleyeceksiniz yani şarkınız ifile içindedir..

atay78
19-05-2010, 11:31
benım ıpodum jb lı degılde free uygulama olarak onerebılecegın bır program yokmu cunku jb yapmayı dusunmuyorum ıpoduma yardımların ıcın sımdıde tesekkurler

ЯзλρзR
19-05-2010, 11:37
benım ıpodum jb lı degılde free uygulama olarak onerebılecegın bır program yokmu cunku jb yapmayı dusunmuyorum ıpoduma yardımların ıcın sımdıde tesekkurler

jb yapmadan kullanabileceğin bluetooth la ilgili program yok olsa bile appstore dan indirmen gerekir yani apple denetimi altında, ki apple bu tür uygulamalara izin vermiyor.
adını unuttuğum bir program vardı sadece ipod ve iphone lar arası resim yolluyordu aynı wifi ağına bağlı olmak şartıyla.. sanırım işini görmez görür dersen bulurum..
iyi forumlar..

atay78
19-05-2010, 11:41
ynen dedıgın gıbı dostum gormez cunku ben telefonlarla verı alısverısınde bulunmak ıstıyorum o acıdan bı program lazımdı cok sacma olmus ozamn bu blototh ıpodun zaten nıye 3g yı cıkarmıs hıc anlamadım 1g kullanıyordum aynı herseyıyle bosuna bu kadar para vermısım dıye bılırım dostum cok sagol yardımların ıcın

ЯзλρзR
19-05-2010, 11:48
ynen dedıgın gıbı dostum gormez cunku ben telefonlarla verı alısverısınde bulunmak ıstıyorum o acıdan bı program lazımdı cok sacma olmus ozamn bu blototh ıpodun zaten nıye 3g yı cıkarmıs hıc anlamadım 1g kullanıyordum aynı herseyıyle bosuna bu kadar para vermısım dıye bılırım dostum cok sagol yardımların ıcın

ipod da yok bu özellik ama iphone da bluetooth u bilgisayarla internet paylaşımı olarak kullanmak çok kullanışlı vınn modem gibi oluyor..

LaMPaRD
19-05-2010, 12:04
ipod'da bluetooth kulaklık bağlamak için işe yarıyor.bence jb yapın,beğenmezseniz tekrar restore ile eski hale döner.gönderidğiniz şarkı dosyaları sormuşunuz var>mobile>media> Download dizinine kayıt yapıyor.Bu dizine ifile programı ile ulaşabilirisiniz.iBluenova ve iFile yüklü bir ipod/iphone sorunsuz veri/gönderim yapabilir

SilenTMurder
19-05-2010, 12:05
o dizini seçtim bende ayarlardan ama ipod dan girdigimde şarkıyı görmuyor ifile ilemi açıcam şarkıyı ?

LaMPaRD
19-05-2010, 12:10
ifile ile açabilirsiniz ama programda da görünüyor gelen şarkılar.