PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uygulama Sorunları installous indirme problemi !!!!

qrn
17-05-2010, 20:49
ınstallous ta oyunu ındırme ekranına geldıgımde indirme cubugu dolmaya baslamıyor ve hemen aşagsında "downloaded 3311 bytes " yazısı cıkıyor ve ındırme tamamlanmıyor forum da bayagı bır araştırdım ama bulamadım eger kı varsa kusuruma bakmayın daha yenı uye oldum.
şimdiden teşekkurler .

ЯзλρзR
17-05-2010, 21:02
aynı problemi bende yaşıyorum fakat çözümü şöyle, eğer uygulamayı download etmeden önce gelen 2 seçenekten ( download ve install ) install ı seçiyorsanız direk indirip yüklesin diye 3311 hatasını verir fakat sadece download edip sonradan kendiniz kurarsanız hatayı almassınız..( en azından ben öyle yapınca hata almıyorum ) iyi forumlar..

qrn
17-05-2010, 21:16
saol fakat iki seçenektede aynı problemı verıyor ...

ЯзλρзR
17-05-2010, 21:30
installous u silip tekrar yükledinizmi bide onun yeni versiyonu geldi bakmadıysanız cydia dan yenileyin

qrn
17-05-2010, 21:35
onuda denemiştim ama olmadı acaba firmware den dolayı olabılırmı (ipod touch 2g 3.1.3) eger çozum bulamzsam sil bastan jb yapıcam

ЯзλρзR
17-05-2010, 22:01
firmware den olacağını sanmıyorum. installous un son versiyonunu kurduktan sonra hiç hata almadım. eğer yüklemediyseniz son sürümünü cydia dan güncellemenizi öneririm.. sanırım benim yapabileceğim bukadar.

Misafir.
18-05-2010, 11:05
safariden indirmeyi denediniz mi?

UmuT
18-05-2010, 17:10
Bende de arada oluyor ama bende Failed diyor.Muhtemelen internet bağlantımızla alakalı birşey çünkü bende Wi-Fi tam olarak çekiyorken çok az veriyor bu sorunu..İnternetin tam olarak çektiği bir yere gidin(Modem Yanı[:D]) ordan deneyin..

placebo
18-05-2010, 17:14
Veya link uçmuş olabilir.

hmaektainn
11-06-2010, 15:20
Arkadaslar merhaba
Benim bir sorum olacak Iphone 3.1.3 jb yaptim installous (3.1.11) dan tomtom yada baska gps leri yuklemeye calisiyorum ancak olmuyor Ornek olarak tt eu indirecegim installous tan tt eu i seciyorum download diyorum acilan ekranda linkler var 2shared yada mediafire yada zshare gibi bunlardan hangisini secersem seceyim daha sonra acilan ekranlarda ilerleyemiyorum hata msj'i veriyor yardim ederseniz sevinirim.

UmuT
11-06-2010, 15:23
Bilgisayara indirip öyle yüklemeyi deneyin..Birde ne gibi bir hata mesajı veriyor?

hmaektainn
11-06-2010, 15:37
Ornek olarak

tt eu - download- 2shared i sectim 4 shared baslikli bir sayfa cikiyo click download a tikliyorum yeni acilan sayfa 2 shared ve tt ile ilgili hicbir yazi yok sadece yukarida cikan hata msj " this file link that you requested is not valid " ancak bu msj'in tt ile bir alakasi varmi yokmu bilmiyorum

hmaektainn
11-06-2010, 15:47
mediafire secersem eger acilan sayfada baslik tt ve surum nosu cikiyor altinnda ise "processing dowload request" yaziyor ama tiklanmiyor

UmuT
11-06-2010, 15:52
1 mesajda link silinmiş olduğunu söylüyor ikinci mesjda bekleyin ondan sonra çıkıyordu sanırım...

hmaektainn
11-06-2010, 16:18
evet ilkinde tt ile alakali olup olmadigini anliyamiyorum ikincisinde ise bekliyorum ama bisey olmuyor, diger bir cok uygulamada bu linkleri denedim gene aynisi oldu. Eger uygulamada bunlarin disinda baska linkler varsa onlarla yukleye biliyorum. Ornegin tt Turkiyeyi yekleyebildim ancak ben NL de yasadigim icin ve bu yaz araba ile TR ye gelecegim icin bana TTeu ve tt east lazim ilginize tesekkur ederim baska oneri ve cozum leriniz varsa bekliyorum

UmuT
11-06-2010, 16:58
Dediğim gibi orda sorun varsa bilgisayarınıza indirip öyle atabilirsiniz iPhone'nuzuza [:)]

hmaektainn
13-06-2010, 00:57
Umut tesekkurler

Bilgisayarima indirip oradan iphone atmak icin iki gundur ugrasiyorum ve formdan yaptigim arastirma ile winscp yi pc me kurup iphone ile baglantisini yaptim ancak tt yi nereden indirecegim ve sonra (anladigim kadariyla iphone ye atmak icin .app uzantili olmasi gerekliymis) bunu nasil yapacagim konusunda pek bir bilgi bulamadim mumkunse bu konuda yardim edebilirmisin ?