PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uygulama Sorunları INSTALLOUS ve ITUNNES hakkında yardım pls !

Bazennn
07-01-2009, 00:32
Merhaba Arkadaşlar, böylesi güzel bir paylaşım sitesi için kurucu arkadaşlara öncelikle teşekkür etmek istiyorum.

Ben yeni 2g versiyon 2.2 türkçe iphone kullanıcısıyım. Şu an 2 sıkıntımı sizlerle paylaşmak istiyorum.

Installous programını formlarda başlıklarda belirtildiği gibi kurdum. Programları da yükledim ancak. Mobileİnstallion dosyasına 775 iznini de verdim ancak kurulan uygulamalara tıklayınca "Falanca" Uygulaması Açılamıyor hatası veriyor. Sizce bunun nedeni ne olabilir?

Ayrıca ıtunnes uzerınden yeni bir acount da alarak ***@me.com mail adresi sahibi oldum. Yeni uygulamalarımı Tüyo Merkezinden seçerek indirdim ancak buradan da az evvelki hatayı aldım. ( "Falanca" Uygulaması Açılamıyor )

Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlarımın bu konuda bana yardımcı olmalarını rica edeceğim. Şimdiden teşekkür ederim.

[JW]
07-01-2009, 00:43
Aldığınız hatayı arayabilirdiniz.

"The application "xxxx" can not be opened" hatası için App Store'dan ücretsiz bir uygulama kurmanız gerekiyor.

Bazennn
07-01-2009, 11:29
Merhaba admin

Bahsettiginiz gibi itunnes e kayit oldum ve ucretsiz bir uygulamayi telefomuma kurdum ancak yinede kurdugum hicbir uygulamayi calistiramoyorum. Acaba mobileinstallion dosyasina verdigimiz 775 numarasinda mi bir hata var diye dusunuyorum.

erdem_zeus
07-01-2009, 12:49
uygulamayi telefonun içindeki appstoredan yukledin dimi...

Bazennn
07-01-2009, 20:45
appstore den deneme yapmamıştım, şu an denedim ve sorunum çözüldü. teşekkür ederim bilgi verdiğiniz için :)

corleone66
23-03-2010, 13:54
bende wifi ağı olmadığı için appstoredan oyun atamıyorum arkadaşın hatası bende yaklaşık 2 aydır devam ediyo