PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jailbreak - Unlock Sorunları Cydia gerekli eklentiler neler?

bahadiruzun
15-05-2010, 00:39
evet arkadaşlar dün ipod touch ımı 312 den 313 e yükseltttim spiritimi çaktım kullanıyorum fakat ipodu pcya bağladığımda i fun box ın ve iphone browserin ipodu görmediğini farkettim (jbli olarak görmüyor) forumda bir araştırma yaptım ve cydiadan afc2add eklentisini yüklemediğimi ffarkettim daha afzla sorun çıkmadan sormak istedim başka hangi eklentileri yüklemeliyim? ne bulursam yüklüyimmi? yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler

UmuT
15-05-2010, 00:48
Ne bulursanız yüklemeyin bu Cydia nın yavaşamasına sebeb olur..Benim önereceğim eklentiler:
AppSync : iTunes üzerinden kırılmış uygulamaları atmak için http://www.ikaynak.com/forum/21-genel-konular/9-tuyo-merkezi-ana-sayfa.html#post64831
İnstallous : iPhone'a direk oyun yüklemek için..(Safari Download Manager ı da ek olarak yükle)
Bossprefs,SBSettings : Çeşitli teknik işlem vb.
Cydelete : Cydia dan yüklediğiniz uygulamaları direk silebilmek için.

bahadiruzun
15-05-2010, 00:49
cydelete karici dediklerin yüklü zaten benim bahsettiklerim ismi böle kod gibi olanlar afc2add ... bilmem ne bunlar hakkında bi bilgi sahibi olamıyorum gereklimidir bilmiyorum bu arada teşekkürler

SaTuSa
15-05-2010, 00:52
afc2add gereklidir, cihazınızın sistem dosyalarına ulaşmanızı sağlar

UmuT
15-05-2010, 00:52
Gerekli oldukça kurarsın şimdiden hepsini kurmana gerek yok ;)

bahadiruzun
15-05-2010, 00:54
satusa sen bu işlerin üstadısın afc2add gerekli diosan bunu öğrendiğin bi yer wardır başka böle eklentilerinde ne işe yaradığını yazan öle bi metin veya veri warmı?

SaTuSa
15-05-2010, 01:00
Bu konuyu hazırlamıştım önceden, tam sizlik oluyor heralde..

http://www.ikaynak.com/forum/66-olmazsa-olmaz-uygulamalar/9455-tum-zamanlarin-en-iyi-cydia-uygulamalari-ve-cydia-repo-rehberi.html

Ayrıca biz genelde her şeyi deneyerek öğreniyoruz, deniyoruz bakıyoruz bozulursa baştan başlıyoruz ki sizler de sorduğunuzda doğru yönlendirmeler yapabilelim

bahadiruzun
15-05-2010, 01:02
wayt o nası bi şeydir admind ediğin böyle olur ellerinden öperim saygılar diler çok teşekkür ederim süper hareket tuutum bunu