PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jailbreak - Unlock Sorunları Yardım istiyorum acil

AXİALİF
13-05-2010, 23:47
merhabalar,3.1.3. 3gs kullanılyorum bir arkadaşda gördüm sebeke yazan yere dokunuca kısa yollar geliyor bir de batarya göstergesinin yanında sms mail vb var 313 3gs için bunlar uygun mudur teşekkür ederimm

UmuT
13-05-2010, 23:48
İlk olarak lütfen forum kurallarına uymaya özen gösteriniz..
3-) Yeni bir konu açmadan önce forumu inceleyiniz, varolan konularda sorununuza çözüm bulamazsanız yeni konu açınız ve lütfen imdat, yardım, acil, help me, bi bakın hele, sorunum var, kafayı yiyecem vs... gibi başlıklar kullanmayınız. Kullandığınız başlık konuyla ilgili olmak zorundadır. Aksi taktirde konu yöneticiler tarafından kilitlenir yada silinir.

Bunların çoğunu JB yaparak yapabilirsiniz...

AXİALİF
14-05-2010, 00:02
İlk olarak lütfen forum kurallarına uymaya özen gösteriniz..
3-) Yeni bir konu açmadan önce forumu inceleyiniz, varolan konularda sorununuza çözüm bulamazsanız yeni konu açınız ve lütfen imdat, yardım, acil, help me, bi bakın hele, sorunum var, kafayı yiyecem vs... gibi başlıklar kullanmayınız. Kullandığınız başlık konuyla ilgili olmak zorundadır. Aksi taktirde konu yöneticiler tarafından kilitlenir yada silinir.

Bunların çoğunu JB yaparak yapabilirsiniz...

teşekkür ederim nasıl yapacagımı bilmşyorum daha cok yeniyım

SaTuSa
14-05-2010, 00:03
Zamanla alışırsınız, ilk olarak forum kurallarını, daha sonra da tüyo merkezini inceleyiniz...

Bu arada dediğiniz program SBSettings.. Cihazınız jailbreakliyse o zaman yükleyebilirsiniz. Dediğim gibi ilk olarak Tüyo Merkezi'ni inceleyiniz, daha sonra elimizden geleni yaparız sizin için

Misafir.
14-05-2010, 16:03
konu sahibinin ilgisizliği nedeniyle kilit