PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Donanım - Bağlantı Sorunları Şarj Eskisine Nazaran Çabuk Bitiyor...Yardım!!!

pellegra
12-05-2010, 22:41
Arkadaşlar 1 yıldır iPod Touch kullanıcısıyım.Ancak son bir hafta içinde karşılaştığım olay beni iPod tan soğuttu.Eskiden ekran parlaklığı full olsa dahi müzik dinleme ömrü uzundu.Battery Control diye bi uygulama var yüzde ile gösteriyo müzik dinlerken o yüzde adeta gerisayım varmış gibi düşüyor.Müzik ömrüm birkaç saate indi.iPhone dahisi bir tanıdığıma sordum sokettendir diyor. LÜTFEN YARDIM edin Teşekkürler ...

UmuT
12-05-2010, 22:44
Lütfen forum kurallarına özen gösteriniz..
11-) Forumda tamamı büyük harf, bold, italik vb. genel yazım dışında yazı yazmak yasaktır. Bu tarz mesajlar uyarılmaksızın yöneticiler tarafından silinebilir.

pellegra
12-05-2010, 22:46
Kusura bakmayın bir daha olmaz

UmuT
12-05-2010, 22:51
Sorunuza gelince telefonunuz JB li ise arka planda çalışan uygulamalar bu işi yapıyordur muhtemelen SBsettings kullanarak arka planda çalışan uygulamaları kapatmayı deneyin..

hayal
13-05-2010, 01:59
wifi açıksa pili yoruyor, üstteki arkadaşın dediği gibi arka plan uygulamalarını da kontrol ediniz. Eğer bir sonuç alamıyorsanız Restore yolunu denemenizi tavsiye ederim.. Büyük ihtimalle yazılım ile ilgili bir sorununuz var..

saygılar.

pellegra
13-05-2010, 23:25
"Umut" ve "Hayal" arkadaşlar teşekkür ederim bahsettiğiniz yolları deneyeceğim :)