PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jailbreak - Unlock Sorunları Spirit lütfen yardımmmm

muharrem2626
12-05-2010, 16:27
Lütfen cevaplayınız
arkadaslar bende 3gs 16 gb siyah yurtdısı 3.1.2 yuklu ıdı jb ve unlock yapmıstım.ama sanırsam burada spirit ile bagımsız jb yapılıyor yukleyın dıye yazı gordum ve yukldım.cıhaz yuklemeyı tamamladıktan sonra acılmadı.ekranda itunes cıkıyor.yanı ben blackrain le jb varken direk üzerine spirit ile jb yaptım.sanırım ondan oldu simdi cihaz açılmıyor.bır servıse gondrdım yapamadılar bekleyın yazılım beklıyoruz dedıler.cıhazı blacraın ıle acmaya calıstıgımda ekranda adamın resmı ve ıphone sekıllerı cıkıyor ve takrardan kapanıyor.bunu cozebılecek kımse varmı lutfen yardımcı olunuz.yapabılen servıs varsa gonderebılırım lutfen yardımcı onulunuz.msn adresım (buarada itunesa bagladıgımda cihaz 3.1.3 e yukseltmek ıstıyormusunuz dıyor.bende yukseltmedım.)

sezginler
12-05-2010, 16:48
sakın yükseltme dahada fena olur.. unlock u cıkmadı cunku... aynı problem bendede var ugrasıyorum hallolunca sana donerım...

SaTuSa
12-05-2010, 17:15
http://www.ikaynak.com/forum/42-onemli-duyurular/1311-forum-anlasmasi-ve-kurallar.html

11-) Forumda tamamı büyük harf, bold, italik vb. genel yazım dışında yazı yazmak yasaktır. Bu tarz mesajlar uyarılmaksızın yöneticiler tarafından silinebilir.

Misafir.
12-05-2010, 19:04
mesaj düzenlendi arkadaş birde başlığı düzenlerse daha iyi olacak.

custom 3.1.2 ile restore ediniz cihazı sonrada spirit yapın kesinlikle blackra1n değil spirit yapın.