PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uygulama Sorunları uygulama yukleme / AppSync yaması

ankarag3lü
07-05-2010, 02:44
i pod touch ımı 3.1,3 e yukselttım forumda anlatılan gıbı spirit lejb yaptım her sey oldu anlatılan gıbı.cıhaz eskıden de jb lı ıdı. cydıa ve ınstollus vardı ama spırıtle jb yapınca ınstollus gıttı.
sorunum şu:
ben ı tunes yardımıyla cıhaza kırılmış uygulama yuklmek ıstıyorum
su an kaynaklara cydıa.hackulo.us ve SiNfuL iPhone Repo (http://www.sinfuliphonerepo.com) u ekledım ve ınstollusu aratıp buldum indirdim yukledım cıhaza.
şimdi anlatılana gore eger ınstollusdan yuklemek ıstıyosam AppSync 3.1 yaması kuracam iyide bunu nereye kuracam?
ayrıca cıhaza kuracağımı varsaydım cydıa dan arattımAppSync 3.1.x diye cıktı yukle dedım şu uyarıyı verdı

Note:The requested modifications cannot be applied due to required dependencied or conflicits that cannot be automatically found or fixed.

Modifications
Install AppSync for OS 3.1.x

AppSync for OS 3.1.x
Depends firmware =3.1

ArnBien
07-05-2010, 02:49
iTunes ile uygulama atmak için Appsync, iPhone Browser vb. programlarla uygulama atmak için ise afc2add kurmanız gerekiyor. Appsync 3.0 kurmanız yeterli olacaktır.

ankarag3lü
07-05-2010, 03:19
iTunes ile uygulama atmak için Appsync, iPhone Browser vb. programlarla uygulama atmak için ise afc2add kurmanız gerekiyor. Appsync 3.0 kurmanız yeterli olacaktır.
bi kaynaktan AppSync 3.1 kurdum basarıyla yuklendı ıyor. şimdi bılgısayarıma ındırdığim.ipa uzantılı tum uygulamaları ı tunes la atabılecek mıyım?
(atabıleceksem eğer app kısmına yada ıtunes dakı herhangı bı yere atmam yeterlı değilmi sonra da sync yapmam yeterlı olur mu ?)

ArnBien
07-05-2010, 03:24
Evet atabilirsiniz. iTunes'da applications kısmına uygulamaları atıp cihazınıza atabilirsiniz.

ankarag3lü
07-05-2010, 03:34
teşekürler

ArnBien
07-05-2010, 03:42
Rica ederim.

ankarag3lü
07-05-2010, 03:46
Rica ederim.
i beer indirdim su an denemek için rar lı dosyadan cıkardım ancak cıkan dosyalardan hıcbırının uzantısı .ipa değil :( nasılyapcam pekı şimdi :(

ArnBien
07-05-2010, 03:47
.rar dosyasından çıkarmayın .rar dosyasının sonundaki .rar'ı silin .ipa kalsın, yani uzantısını değiştirin.

ankarag3lü
07-05-2010, 03:52
.rar dosyasından çıkarmayın .rar dosyasının sonundaki .rar'ı silin .ipa kalsın, yani uzantısını değiştirin.
rardan dırekklasore cıkartım klasorun heposını atım oylede oldu :) ıtunes da esmı cıkmadı gercı ama :) tesekkurler tekrar

ArnBien
07-05-2010, 03:54
Benim söylediğim klasik ve hiçbir zaman sorun çıkarmayan bir işlem ama sorunu çözdüyseniz tamadır [:)]

salper
08-05-2010, 10:57
Jb li indirilen apps lerde ''Genre ve Seller'' Bölmleri boş çıkıyor.O bölümleri Editlemek için birşey yokmu?
Get info yaptıgımda bu bölümler kapalı degişime müsaade etmiyor.

Saygılar

ArnBien
08-05-2010, 17:41
Bazı uygulamalarda yazabilir bazılarında yazmaz, bu malesef sizin elinizde olan birşey değil.