PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sim Kart - Telefon - Rehber Sorunları iphone acilmiyor

gigas
06-05-2010, 10:09
arkadaslar merhaba

forumu aradim taradim fakat tam saglikli bir sonuc bulamadigim icin yeni konu aciyorum
dun itibariyle telefonumla oynarken 3g baglantisina gectim ve internete baglandim ve bir ara sebeke yok dedi bunu bazan yapiyordu fakat 3gyi kapatinca tekrar eski haline donuyordu fakat dun sebeke yok dedi ve durdu oyle karti gormedi galiba bende restart attim acildi ve bir daha oyle bisey oldu ve bende bir daha restart attim ve ondan sonra acilmadi kapatiyorum komple ve aciyorum bekliyorum bekliyorum elma logosu kaliyor oyle ve elma logosunun ustunde donen cigiler beliriyor ve bir sure sonra kendi kendine restart atiyor. defalarca yapmama ragmen acamadim ve simdi dfu moduna almad istiyorum itunes The iphone software update server could not be contacted diyor bende blackrain ile acmayai denedim black rain dosyasini indirdim fakat o da acilirken asl.dll dosyasi hatasi diye bisey dedi simdi ben bu telefonu acamaiycam mi dunden beri moralim cok bozuk telefonu kiracam/

telefonum 3.1.2 jb unlock yapmistim daha once custom FW yuklemistim
blacrrain ile acmistim

simdi ne yapmam lazim nasil eski haline getirebilirim
bu arada teleofun rehberim var onlari nasil kurtarabilirim resimllerim mesajlarim
bundan once 3.1.2 ye gecerken hic biseyim silinmemisti.
lutfen yardim
arkadaslar

Misafir.
06-05-2010, 10:14
home+power ile kapatın cihazı sonra açın power tuşunu bırakın home tuşuna 5-10 sn basılı tutun daha sonra power tuşuna 1-2 dk basılı tutun

gigas
06-05-2010, 10:27
sayin alerjik dediklerinizi aynen yaptim fakat yine olmadi elma logosu oylece bekliyo

ne olur yardimci olun

Misafir.
06-05-2010, 10:47
itunese bağladığınızda aldığınız tepki nedir görüyor mu yoksa görmüyor mu?

gigas
06-05-2010, 13:25
The iphone software update server could not be contacted

yanliz bunu neden dedigini anladim sanki ben gecenlerde itunes update yaptim 9.1.1.12 ye gecti bundan onceki surumunu yukleyip deneyecegim

Misafir.
06-05-2010, 13:26
server'a bağlanamıyorsunuz internet bağlantınızı kontrol edin

gigas
06-05-2010, 13:33
internet baglantimda sorun yok

UmuT
06-05-2010, 15:23
iTunes internet baglantı hatasını dün bana da verdi. Büyük ihtimalle yeni update ten kaynaklanıyor eski versiyonla bir deneyin;)

lfshdws
06-05-2010, 16:39
blackra1n hatasını blackra1n i şu dizine kopyalayıp oradan açarak çözebilirsin[:'(]
C:\Program Files\Common Files\Apple\Apple Application Support