PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jailbreak - Unlock Sorunları İphone 2G firmware dosyasını nerden bulabilirim?

yurtalan92
04-01-2009, 19:05
Merhaba arkadaşlar;
Ben geçen gün doğubanka gittim iphone u restore itunes ile restore etti . bu restore dosyasını yükledikten sonra telefonun içinde cydia,installer,cycorder,java, ve bazı programlar yüklendi otomatik olarak . Ayrıca Türkçe dahil olmak üzere bircok daha dil daha eklendi.Ben bu restore ettiği dosyayı nerden bulabilirim. download bölümünde varmı bilmiorm. Telefonumun modeli 2G ayrıca Fake iMei Kullanıyorum. Bu dosyayı cevap olarak rapidshare le filan yollarsanız cok sevinirim .
Bu dosyayı arama sebebim ise telefonumu yükselttikten sonra telefon dondu telefona reset attım daha sonra elma resmi hep kalıyor ama bu dediğim dosyayı bulursanız restore edip sorunumu çözeceğim .
şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

konu başlığı sorununuza göre değiştirilmiştir fantazi [:)]

fantazi
04-01-2009, 19:06
download bölümünde telefonunuza uygun firmware dosyasını bulabilirsiniz cydia,installer gelmesi için jailbreak yapması gerekiyor onun adı da quickpwn onuda versiyonunuza göre indirebilirsiniz

yurtalan92
04-01-2009, 19:22
peki teşekkür ederimde şimdi ben bu Quickpwn dosyasında installer cydia vardır da . o dediğim programlar varmıdır cycorder ve o ikitane java programı hatta winterBoard bile vardı sanırım bunlardı dil desteği filanda gelirmi?

fantazi
04-01-2009, 19:25
2.2 versiyonunu yükleyince otomatik türkçe dil desteği geliyor
jailbreak yapınca(quickpwn) cydia ve installer geliyor
istediğiniz programları siz kendiniz yüklüyorsunuz [:'(]

yurtalan92
04-01-2009, 19:32
Çook teşekkürler son sorum ilk önce dfu mode sonra itunes tan restore edicem daha sonra Quickpwn ile yapcam dimi?

fantazi
04-01-2009, 19:33
aynen öyle [:'(]

[JW]
08-01-2009, 03:34
Sorun çözüldüğü için konuyu kilitliyorum.