PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : http://www.itouchkaynak.com'a bazen 2-3 gün giremiyorum !!!

by_hope
03-01-2009, 17:16
arkadaşlar siteye benim gibi girememezlik sorunu yaşayan varmı ???
arkadaslar foruma gırmeye valıstıgım zaman bana adresı yanlıs yazmıs olabılırsınız bıgısınden uyarı alıyorum ama dogru yazıyorum zaten sıte sık kullanılanlarda yanlıs yazmam ımkansız

bazen 1 gün bazen bu olay 2-3 gun suruyor
ip'den ban mı yıyorum dıe dusunuyorum ama bende kıdemlı uyeyım kım neden banlasın beni [gl=12.gif]

modemı kapatıyorum acıyorum hatta hem mozılladan hemde ie'den denedım ama olmuyor ıkısınden de gıremıyorum
dun gene oyle oldu mozıllayı bastan kurdum CCleaner ıle sıstemı temızledım aklıma gelen herseyı yaptım...

ılk bırkac kez oldugunda forumdan dır demıstım ama kamerle konustum daha once sorun olmadıgını söyledi dunde hatta berkay arkadasımız msn de ıdı onada sordum sen gırebılıyormusun dıe giriyorum dedi pc yı fırlatıcaktım pencereden valla yaaa

bi fikri olan veya önerisi olan varmı arkadaşlar neden ben de böylebir sorun oluyor ???
veya benım gibi bu sorunu yaşayan varmı ???

iPod girl
03-01-2009, 20:25
Bazen banada oluyor... ask.com çıkıyor ama 1 saat sonra falan çalışıyorur.. bende bilmiyorum [gl=4.gif]

by_hope
03-01-2009, 20:28
ben her sıtye gırıyorum hıcbır sorun olmuyor bende ama bızım siteyi açmaya kalktımmı
hıc böyle baglansın dıe beklemeden dırek kapanıyor sayfa [gl=8.gif]

[JW]
03-01-2009, 20:41
Hocam siteye çok takılma,başka siteleri de gez.Ne zaman baksam online görünüyorsun.Site de bıktı senden demek. [8D]

Şaka maka ilk kez senden duyorum abi bu şikayeti.Yeni hosta geçtikten sonra kimseden sorun almadık şükür.Sizinkisi başka bir şeyden kaynaklanıyor olabilir mi acaba diyorum ama ne olabilir ki?

fantazi
03-01-2009, 20:44
hakkaten abi 7/24 online sın maaşallah [gl=12.gif]