PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Parallels problem

doltss
18-04-2010, 18:17
Arkadaşlar ben mac'ime parallels desktop la windows yükledim yanlız internete girmio sağ aşağıdaki çubukta zaten wirelles işareti falan da çıkmıyo . Ağ bağlantılarıma tıklıyorum bişey yok . Service pack 2 ama napıcağımı bilmiyorum bi yardım edin yaa :)

SaTuSa
18-04-2010, 18:24
Zaten bootcamp ile ilgili bir konun vardı ama yenisine neden gerek duydun acep??? Eğer yükleme sırasında seçeneklerinden ağ bağlantısını seçmediysen olmaz ki zaten ihtiyacın da yok aslında, hiç uğraşmadan mac'e geçiş yapıyorsun zaten.. onun ağ ayarlarını açman da iyi olmaz gerçi koruma açısından. eğer tüm fonksiyonlarıyla windows istiyorsan o zaman bootcamp kullan, yok ben sadece windows da açılan programları açmak için kullanacağım dersen o zaman parallels mantıklı...

ReViVoMelih
18-04-2010, 19:48
Paralels'in içinde internet ayarları var zaten programdan yapıcaksın ve mac'den internet bağlantısını kuruduğunda windows'dada nette olmuş olcaksın mac'le aynı anda çalışan bi program olduğu için benden sana tavsiye hiç paralellsle flan uğraşma bootcamp forever diyorum sen bilirsin ynede

doltss
18-04-2010, 21:05
Boot camp te 2si birden olmuyo di mi ya windows ya xp hani başlangıçta işletim sistemi seçme hikayesi yalan

ByWanT
18-04-2010, 21:24
yalan degil,seciyorsun ya iste,windows yada mac os

ReViVoMelih
19-04-2010, 01:13
hocam sen çok sıkıntı yapma bu windows mac olayını kur gitsin bootcample yahu benide gerdin artık =DD