Giriş

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uygulama Sorunları Network Error: Connection refused

asendur
09-10-2008, 10:58
Network Error: Connection refused

Mrb arkadaşlar,
Ben jb yaptım ve makinaya tunel suite programını kurdum, iphone'me OpenSSH ve BossPrefs programlarını kurdum, bağlantıya girip cihazdaki ip adresi ile bağlanmaya çalıştığımda, Network Error: Connection refused hatası veriyor problemin ne olduğu hakkında yardım edermisiniz?

Teşekkürler.

orcagada
03-11-2008, 13:08
Merhaba arkadaşlar,

Bu BossPrefs prgsini ben de kurdum,ardından da daha önce gördüğü tüm wi-fi leri görmez oldu.

Ben de cydia dan tekrar girip kaldırdım.

Sorunum çözülmedi.Hala wi-fi bağlantılarını görmüyor Iphone 3G.

Bu zımbırtının başka ayarları var mıdır,Yeniden mi yüklemem lazım.Yüklemeden eski haline getirilir mi?

En önemlisi benim için orjinal ayarları.Yani BossPrefs yüklemeden önce bağlanabildiğim kablosuzları artı görmüyor bile.

Ne yapmalıyım.

Saygılar...

almora
19-12-2009, 03:58
author=asendur link=topic=538.msg1576#msg1576 date=1223539088]
Network Error: Connection refused

Mrb arkadaşlar,
Ben jb yaptım ve makinaya tunel suite programını kurdum, iphone'me OpenSSH ve BossPrefs programlarını kurdum, bağlantıya girip cihazdaki ip adresi ile bağlanmaya çalıştığımda, Network Error: Connection refused hatası veriyor problemin ne olduğu hakkında yardım edermisiniz?

Teşekkürler.

uzun zaman olmuş gerçi ama birde mobileterminal kur.openssh ve bossprefs te kurulu olsun.sorunun çözülür diye düşünüyorum