PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uygulama Sorunları .ipa dosyalarını update etmek

hbleda
08-10-2008, 21:22
Arkadaşlar hepinize iyi akşamlar,
Acaba .ipa formatında yüklediğimiz dosyaları update etmek mümkün mü yoksa crackli olduğu için update edilemiyorlar mı ??

wenotrat
20-03-2009, 21:22
aynı sorunu bende yaşıyorum update edemedim bir bilen varsa yardım etsin 150 kişi okumuş 151 kişiden 1 de bilmiyorsa bu işi biz bırakalım i pod touchı mısırlılar kullansın !

james_kad
20-03-2009, 21:32
Henüz crackli uygulamalar için update ile ilgili bir gelişme yok.

author=wenotrat link=topic=535.msg30460#msg30460 date=1237576946]
aynı sorunu bende yaşıyorum update edemedim bir bilen varsa yardım etsin 150 kişi okumuş 151 kişiden 1 de bilmiyorsa bu işi biz bırakalım i pod touchı mısırlılar kullansın !

Arkadaşım propaganda yaparak ne kazanmayı umuyorsun bilmiyorum, ama şundan eminim, değil update edilememe; ipodun 10 parçaya bölünse dahi onu kimseye vermezsin!

Misafir.
20-03-2009, 21:38
dışardan yüklenen dosyalar update edilmiyor ayrıca bu bir sorunmudur derseniz bence değil yeni versiyon çıktığında yenisini aynı şekilde indirip kullanabilirsiniz.zaten update olan uygulamalarda acayip değişikliklerde olmuyor şu ana kadar bana rastlamadı çok büyük değişiklik olan uygulama.

151 kişide bilmiyor olamazmı ayrıca 151 görüntüleme demek kesin o kadar kişi baktı demek olmuyor.tek paylaşım yapmayıp gelip sömüren insanların bu kadar aceleci olmalarına anlam veremiyorum konu 8 ekimde açılmış ve forumda 25000 mesaj var hepsini okumamış olabiiliriz gözümüzden kaçmış olabilir anlayış göstereceğinize bu şekilde ters yazılar yazıyorsunuz. [gl=3.gif] [gl=3.gif]

SaTuSa
20-03-2009, 22:25
bu şekilde lelştiri yapılmasının sebebi sanırsam çok şey bildiğini sanıp ta hiçbirşey bilmemekten kaynaklanıyor.olabildiğince araştırıp,kesin olarak sonuç bulamadığında soru sorulsa yada yorum yapılsa daha oturaklı olacak [:'(]

wenotrat
21-03-2009, 16:11
yorumlarınızı okudum bayağı sert eleştirmişsiniz halbuki ben hiç bir şekilde ne ukalalık nede tavır yapıcak biri değilim sadece insanların bilgilerine çok güvenirim özelliklede Türkse .bana kalırsa araştırmacıyız ve bu nedenden dolayı oyle bir orantıyı yazdım 151 de bir diye . ben o mesajımda kimseyi eleştirmedim fakat ben bayaa eleştirilmişim en azından ilk mesaj atan arkadaşımızdan sonra hayır bilmiyoruz diye mesaj atmıyorsunuz benim böyle bir mesajımdan sonra mesaj atıyorsunuz . Ne mutluki mesaj atmanızı sağlıyabilen birş ey olmuş . benim oyle bir orantı yapmamın nedeni : bilmeyenlerden bazıları bilmiyoruz diyebilirlerdi. ki bir sonuca ulaşılmış olunurdu !

Misafir.
21-03-2009, 16:29
bu mesaj 8 ekimde atılmış ve bu mesajı yönetici arkadaşlardan birisinin gördüğünü düşünmüyorum 151 kişide bilmiyor olabilir