PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jailbreak - Unlock Sorunları jailbreak sonrası wi-fi ve bluetooth yok oldu...

gusav
31-12-2008, 10:41
arkadaslar selam elimde usa dan almış oldugum 2g var jailbreak ettikten sonra cihazım da wi-fi ve bluetooth yok diyor birde installer ikonuna tıkladıgımda 2 sn sonra ana menuye dönüyor.. onun dısındaki tüm uygulamalarım sorunsuz calışıyor.. nerde hata yapmış olabilirim..ne yapmam gerekiy wi-fi yi açmak için.. teşekkurler..

Misafir.
31-12-2008, 11:09
cydiadan bossprefi indirip oradan bakın eğer wifi ve bt gelmediyse o zaman tekrar jb yapın

gusav
31-12-2008, 11:33
cok teşekkur ederim.. hemen deniyorum.. sonucu paylaşacam..

Misafir.
31-12-2008, 11:45
inşallah olur

gusav
31-12-2008, 11:50
boss Prefs i yükledim ON*OFF butonları geldi wi-fi ve bluetooth için fakat wi-fi N/A görünüyor settings tede yok görünüyor.. sanki cihazda hic wi-fi yokmuş gibi.. halbuki daha once kullandım bunun wi-fi sini..

Misafir.
31-12-2008, 11:56
bosspreften btyi açabildiniz mi?wifi ağları olduğuna emin olun etrafta eğer varsa wifi açılmıyorsa update edin telefonu

gusav
31-12-2008, 12:01
bt nin on off butonuna bastıgında acmaya calışıyor yaklaşık 2 dk bekledim işlemi tamamlayamıyor uyarıda vermiyor bu yuzden uzerinde durmadım bana wifi lazım oldugu için.. ama sanırım onuda acamıyor..bulundugum yer univ.. her yer wifi ile dolu.. wifi yi donanım olarak goremiyor.. yeniden guncelleyim cihazı denicem ama tum dosyalarımı yeniden cekeyim yoksa bu wifi ve bt u hangi dosyalar tanımlıyor cihaza bunu bilirsem sadece o dosyaları yeniden indirmiş olurum bi fikriniz varmı ?

Misafir.
31-12-2008, 12:08
update etmeniz lazım direk başka programlarla olacağını zannetmiyorum

gusav
31-12-2008, 13:48
hala ugrasıyorum.. update et derken ne demek istediginizi anlamadım fakat itunes uzerinden recovery yaptım olmadı...yine aynı wireless yok diyor.. quickpwn ile jailbreak yaptım olmadı.. heralde ben beceremiyorum...

fantazi
31-12-2008, 13:53
versiyonunuz ne 2.1 ise 2.2 son sürüm yapın diyor restore ettikten sonra jailbreak yapmadan bakın bi cihaza wifi bt ye varsa jb programında hata vardır baştan indirim [:'(]