PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jailbreak - Unlock Sorunları Jail Break yaparken telefon kapali kaldi acilmiyor! ACIL!

zytnszckrdk
29-12-2008, 00:11
merhaba,

telefona 2.1 jailbreak yapmak uzere gerekli programlari indirdim. kendime ait olan iphone umu once 2.1 ile restore edip sorunsuz jail break yaptim. ancak sira abiminkine geldiginde icindeki is telefonlari silinmesin diye restore yapilmasini istemedi.
jail break i restore etmeden yaptim. simdi telefon jail break islemi bittiginde kapanip acilirken titriyor ancak ekran kendine gelmiyor. belli araliklarla titriyor. bu durumu gorunce ben de restore edeyim oyle yeniden jail break yapiyim dedim ancak bu sefer de telefonda sifreli tus kilidi oldugu icin itunes telefonu ancak sifre girildiginde gorebilcegine dair bir uyari veriyor ve telefonu itunes da goremiyorum. bu durumda restore de yapamiyorum telefon oyle kaldi.ekranda isirilmis elma var. ne yapmam gerekiyor biri cok acil yardim edebilir mi ??

cok tesekkurler beklemedeyim...

by_hope
29-12-2008, 00:20
author=zytnszckrdk link=topic=2433.msg11531#msg11531 date=1230502319]
merhaba,

telefona 2.1 jailbreak yapmak uzere gerekli programlari indirdim. kendime ait olan iphone umu once 2.1 ile restore edip sorunsuz jail break yaptim. ancak sira abiminkine geldiginde icindeki is telefonlari silinmesin diye restore yapilmasini istemedi.
jail break i restore etmeden yaptim. simdi telefon jail break islemi bittiginde kapanip acilirken titriyor ancak ekran kendine gelmiyor. belli araliklarla titriyor. bu durumu gorunce ben de restore edeyim oyle yeniden jail break yapiyim dedim ancak bu sefer de telefonda sifreli tus kilidi oldugu icin itunes telefonu ancak sifre girildiginde gorebilcegine dair bir uyari veriyor ve telefonu itunes da goremiyorum. bu durumda restore de yapamiyorum telefon oyle kaldi.ekranda isirilmis elma var. ne yapmam gerekiyor biri cok acil yardim edebilir mi ??

cok tesekkurler beklemedeyim...

telefonun home tusu ıle kapatma tusuna basılı tut ve bekle

zytnszckrdk
29-12-2008, 00:26
onu denedim telefon kapaniyor aciliyor ancak hala ekranda elma var. itunes da gormuyor passcode istiyor. ekranda dokunabilecegim bir alan da yok sadece elma var. :S

-----------------------------------------------------------------------------------

once menuye 5 sn sonra ikisine 10 sn sonra menuye basili tutmaya devam ettim bi sure sonra ikisine fln bastim kendimden gectim sonunda ekranda kablo ve itunes isareti cikti :) simdi restore ediyorum sorunu astim.

msj atan arkadasa tesekkurler....