PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sim Kart - Telefon - Rehber Sorunları 3Gs 16GB itunes hata veriyor

thelondonpaper
22-03-2010, 13:34
Merhaba arkadaslar;
arkadasim turkcell den yeni 3Gs 16 GB iphone aldi. sürümü 3.1.3 tü biz jailbreak yapmak istedik bunun icin bi 3.1.3 firmware yukledik yine (nasil bi aklısa bizimkisi iste:)) tabi sonra kesfettik 3Gs elere jailbreak yapilmadigini bu yuzden restore yaptik fabrika ayarlarina donmesi icin ama simdi itunes ten free uygulama yukleyemiuyoruz...
yardim ederseniz cok sevinirim simdiden tesekkurler bu arada bu 3Gs 3.1.3 un jailbreak i ne zaman cikar bu konuda bilgisi olan varmi

placebo
22-03-2010, 13:42
Nasıl bir hata alıyorsunuz, aldığınız hatayı buraya yazarsanız daha iyi yardımcı olabiliriz.

Madem jailbreak yapamıyorsunuz, şimdilik http://www.ikaynak.com/forum/uygulama-inceleme-bolumu/gunun-ucretsiz-app-store-uygulamasi-her-gun-bu-baslikta/ konusunu takip edin, orada her gün günün ücretsiz uygulamasını yayınlıyoruz. Mutlaka işinize yarar şeyler çıkacaktır arada.

Ne zaman 3Gs için jailbreak çıkar, onu hiçbirimiz bilmiyoruz, ama çıkar çıkmaz anında burada yayınlayacağız, tıpkı daha önceki jailbreak yöntemlerinde yaptığımız gibi.

NYKS
22-03-2010, 15:10
Çok teşekkür ederim.
normalde free uygulamalari indirebiliyoduk appstore dan fakat simdi free uygulamalari indiremiyoruz.yani iphone fabrica ayarlarina dondu ama appstore u kullanamiyoruz bunun icin ne yapabiliriz...
bu arada ilginiz icin gercekten minnettariz...

NYKS
22-03-2010, 15:12
free uygulama indirmeye calistiggimizda itunes kullanaci adi ve parolasi istiyor...

placebo
22-03-2010, 15:14
Rica ederiz, yardım için buradayız zaten.

O zaman iTunes hesabı edinmeniz gerekiyor. Eğer zaten varsa o hesabınızın bilgilerini tekrar girebilirsiniz. Yoksa yeni bir hesap alabilirsiniz. Forumda detaylı şekilde anlatılıyor nasıl hesap açılacağı.

thelondonpaper
23-03-2010, 09:31
sorunu cozduk...sagolun...
iphone umu aldigimdan beridir siteden cok sey ogrendim umarim bigun geri donusu olur da bende yardimci olabilirim birilerine:)