PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jailbreak - Unlock Sorunları JB YAPTIM IPODUM BOZULDU NE YAPMAM GEREK :(

irondream
21-03-2010, 14:56
Arkadaşlar ipod touch 2G me sizin indirme sayfanızdaki 3.1.2 için olan blackra1n adlı JByi yaptım JByi yaptıktan birsüre sonra ipodumu kapattım akşam müzik dinlemek için ipodumu açtığımda ipodu ilk aldığım günki resim gelmişti bir tane usb kablosu ok işaretiyle itunesu gösteriyor bende bunun üzerine ipodu bilgisayarıma bağladım itunes u açtım ancak ipod kısmına geldiğimde ipod bölümünde "Name:iPod Capacity:N/A Software Version:N/A Serial Number:N/A" yazıyordu Version bölümündeyse "Your iPod software is up to date. iTunes will automaticly check for an update again on 26.03.2010" yazıyordu yanındada "Check for update" tuşu vardı ama henüz basılmıyodu çünkü yazıdada dediği gibi itunes otomatik update yapıcakmış ayın 26 sında.
Bu yazının altındada "If you are experiencing problems with with your iPod, you can restore its original settings by clicking restore" yazısı vardı yanındada "restore" tuşu vardı bende bu yazı üzerine restore tuşuna tıkladım ancak yükleme yapıldığı sırada bir uyarı yazısı geldi bu yazıda "There was a problem downloading the software for the iPod "iPod" . The network connection timed out. Make sure your network settings are correct and your network connection is active, or try again later" yazıyordu bende tekrar denedim ama yine aynı yazı çıktı 3-4 kez yine denedim hep aynı şey...

Lütfen yardımcı olun ne yapmam gerektiğini bilmiyorum ben bu iPodu Amerikadan getirttiğim için bir servisede götürmüyorum şu an yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler...