PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jailbreak - Unlock Sorunları IDongle

fatih_kuran
19-03-2010, 10:38
IDongle hakinda nasil düsünüyosunuz full otomatik jailbreak fiayti 30 Euro!

Misafir.
19-03-2010, 10:39
bu nasıl bir sorudur nedir ne değildir bizim bu dediğini gördüğümüz mü vardır biraz net yazın ya [gl=8.gif] [gl=8.gif]

fatih_kuran
19-03-2010, 10:52
IDongle diye bi hardware cikti iphone icin ucu ayni usb kablosu gibi iphone un arkasina takiyosun ve full otomatik jailbreak yapiyo kendi kendine 3gs 3.1.3 leri bile ve daha sonrasinida ve cok yakinda satisa sunulcak adamlar sadece yardim toplama asamasi kaldi diyolar toplam 6500 USD lazim üretim icim ve 5800 USD toplamislar!

Www.myboyfriendisageek.com

Misafir.
19-03-2010, 10:54
dolandırıcılıktan başka bişey değil gibi duruyor

3.1.2 zaten jb oluyor

fatih_kuran
19-03-2010, 11:08
hayir 3.1.3 icin bile video var iphone 3gs ve bütün internet sitelerinde var bu konu ve bu gercek okuyun iyice ve viedolari izleyin!!

Misafir.
19-03-2010, 11:10
başka emrin var mı? bu olay gerçekse neden bizden yardım istiyorsunuz direk yatırın 30 euroyu adamlara destek olun yakında yollasınlar size cihazı burda bi dükkan açın parasını kat kat çıkarın.

fatih_kuran
19-03-2010, 11:10
http://www.youtube.com/watch?v=yyy2c--5dho&feature=player_embedded#

Buyur 3Gs 3.1.3 icin video!!

fatih_kuran
19-03-2010, 11:12
vallahi siz bilirsiniz ve 3.1.3 3Gs olan arkadaslar icin söylüyorum daha cok bekleriz Jailbreak cikicak diye !!!!

mrTyLcn
19-03-2010, 11:18
bu kadar eminsin madem destekliyosun inanmissin bunu tartisacak kadar beninsemissin nie duruyosun. Burda herkes bildigi kadar bahsetmis sana senin konusma tarzina bi bakmani rica ediyorum. bi konuda yardim isterken yardima ihtiyaci olan gibi davranin en azindan icinizde yoksa.

SaTuSa
19-03-2010, 11:21
Bak arkadaşım yüzlerce defa açıkladım.... Tekrar soruyorum izlediğini doğru izlediğnden ve yorumladığından eminmisin... Bende izledim şimdi ve sana tekrar soruyorum

fatih_kuran
19-03-2010, 11:40
beyler kimseden yardim istemedim sadece fikrinizi sordum ve bi kabalikta yapmadim kimseye ve bu konuda benim fikrimde kesin satisa sunsunlar ilk alan ben olucam eger inanmiyorsaniz bekleyin ben alayim test edip yazayim buraya gelismeleri verdigim linkden takip edebilirsiniz!!

SaTuSa
19-03-2010, 11:48
1- Cihazlar eğer jb li değilse kapanıp açılırken recovery modda kalmaz, yani itunes işareti çıkmaz durduk yere. haliyle bu cihazlar zaten jailbreak'li...

2- bu cihaz görüldüğü gibi sadece tethered boot dan kurtarıyor, yani yeni bootroom olan cihazların açılışta itunes işaretinde kalma problemini bilgisayara bağımlı olmadan çözüyor. yani bilgisayarınızın olmadığı bir yerde bunu kullanarak bu olaydan kurtulabiliyorsunuz.

3- Video da görünen 3.1.3 cihazın ne modelinden tam eminsiniz nede baseband sürümünden. custom fw olasılığı çok yüksek...

Ordan burdan alınma emin olunmayan bilgileri bize satmayın bu kadar iddiacı olmayın diye elli sefer uyarı yaptım ben. İnsanları boş yere umutlandırmaktan başka bir şey değil bu....

Sonuç olarak bu cihaz tethered jailbreak olan yeni bootroom cihazların bilgisayara bağlayarak açılma zorunluluğunu kaldırıyor ortadan...

İyi sen al dene, ama alana kadar da bu konuda jb oluyor diye iddiacı şekilde konuşma tekrar. Beklentide olan arkadaşları boş yere coşturma... İzlediğini, yazılanları, okuduğunu doğru yorumla

SaTuSa
19-03-2010, 11:52
http://www.youtube.com/watch?v=L1OQ7DW_cBw&NR=1

Buyrun bu ikinci video da yukarıda söylediklerime bire bir kanıttır.... Ben kanıtlarla konuşuyorum, izlediğimi de doğru dürüst izler ve dinleyip yorumlarım.

Özel soru: Aşağıdaki video da görüldüğü üzere, bu alet jb mi yapıyor yoksa benim yorumladığım şekilde mi çalışıyor? SBSettings yüklü bir cihazı apple orjinalden mi göndermiş yoksa? Allah Allah bak sen şu işe....

http://www.youtube.com/watch?v=vhbPrvWo1yo&feature=related

fatih_kuran
19-03-2010, 12:04
Die batteriebetrieben Platine ist mit Batterien, einem USB-Anschluss und einem iPhone Dock-Connector ausgestattet und soll es zukünftig sowohl ermöglichen den Jailbreak und die iPhone-Aktivierung zu übernehmen, als auch den Startvorgang der neuesten Geräte-Generationen ermöglichen.

Translator ile cevirip okuyabilirsiniz!!!

SaTuSa
19-03-2010, 12:05
Konuşacak bir şey yok arkadaşım, halen iddia etme işte.. hemen mesajının üzerindeki ikinci video da her şey gayet açık...

O kadar iyi biliyorsan kendin çevirip bize açıklasaydın

Kralleo
19-03-2010, 14:35
tamam ıste kendin demissin. cevır oku dıyosunda kendın okumamamıssın.

Pil-devre güç pil, USB portu ve bir iPhone dock bağlantısı ile donatılmıştır ve bu, hem de iPhone jailbreak ve aktivasyon sayfanın gelecek sağlayacak gibi son nesil cihazların başlangıç sağlar.

satusa haklı

LordMayros
19-03-2010, 17:24
şahin baştan haklı sadece pc bagımlılıgını ortadan kaldırıyor zaten cihaz j&b li kabak gibi ortada

adam cydia yı gösteriyor cydiada uygulama update yi görünüyor [:D]

SaTuSa
19-03-2010, 17:26
Hay gözünü seveyim Murat, bir anlayan çıktı aradan da yüküm hafifledi... Dil dökmekten yoruldum yahu artık [gl=8.gif] [:@]