PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jailbreak - Unlock Sorunları çok acil yardım dostlar

kaan1905
17-03-2010, 19:23
Merhaba.

arkadaşlar yurt dışından iphone aldım , pasaport a kayıtda ettirdim şöyle 1 problemim var

simcard inserted in this iphone does not apper tobe supported ....

böyle 1 uyarı alıyorum çözüm önerisi nedir arkadaşlar lütfen yardımcı olun

çoook acil

konular içinde aradım taradım bu konuyla ilgili 1 şey bulamadım teşekkürler

SaTuSa
17-03-2010, 19:33
Konuyu açarken karşınıza bu yazı çıktı mı?

Merhaba.

Lütfen karşılaştığınız sorunu açık olarak yazın. Hangi işlemi yaparken sorun çıkıyor, aldığınız hata kodunu tam olarak nedir? Ek olarak cihazınızın modelini ve kullandığınız firmware sürümünü de belirtin ve lütfen biraz sabırlı olun. Cevap gelene kadar arama yaparak çözüme ulaşmayı deneyebilirsiniz.

Konu başlığında "Yardım, lütfen, acil" vb. konuyla alakasız kelimeler kullandığınızda, konunuzun yöneticiler tarafından silinebileceğini unutmayın. İyi forumlar.

kaan1905
18-03-2010, 00:17
Cihazım iphone 3GS Abd çıkışlı

[JW]
18-03-2010, 00:20
Uyarı yapılıyor ama kime yapılıyor acaba???

Konu kilit.

SaTuSa
18-03-2010, 09:46
author=kaan1905 link=topic=16664.msg118393#msg118393 date=1268864258]
Cihazım iphone 3GS Abd çıkışlı
Rahatlığa bak yahu, gerçekten çok düşündürücü bir hal aldınız [:(] [:(]

[JW]
19-03-2010, 00:17
Yahu bu arkadaşları anlamak gerçekten güç. Siteye kayıt olurken uyarılar var okumuyorsunuz. Konuyu açarken karşınıza uyarı çıkıyor, okumuyorsunuz. Anlayışla karşılayıp konudan gene uyarıda bulunuyoruz. Hala okumuyorsunuz, birde umursamadan sanki size konuyla ilgili bir şey sorulmuş gibi "benim cihazım şöyle böyle" ek bilgi veriyorsunuz. Bu yapılan saygısızlık değilse nedir? Biz bu uyarıları defalarca yazmak zorunda mıyız? Adam gibi sadece bir kere uyarıları okusanız, size neyin kastedildiği gayet açık ve net! Utanmadan birde haklı gibi özel mesaj atıyorsunuz. Esas sizi anlamak çok güç. Konun kilidini de kaldırıyorum. Cevap vermek istiyorsanız buyrun yaz...

author=kaan1905 link=action=profile;u=5603 date=1268936583]
insanı tersleyene kadar kardeşim senn derdinin devası budur konu kirliliği oluyor konuyu kilitliyorum kusura bakma dersin bizde edebimizle hak verir veririz eyw deriz bu nasıl 1 harekettir !!! karşınızdaki insanı yapmayı geçtim , kendiniz böyle 1 hareket yapmayı kendinize nasıl yakıştırıyorsunuz ? sizin gibi bilgili 1 insan nasıl böyle 1 şey yapar hayretlerdeyim !!!!

GEREKLI AZINLIK
19-03-2010, 07:30
Doğru dürüst " bir " yazmak varken uşenip 1 yazan birinden zaten konuyu düzenleyerek sorununa çözüm bulma çabasına devam etmesini beklemek çok anormal olur bence. Uşenip kayıt olduğunuzda kuralları okumamaniz kimsenin kabahati değil sonuçta. Bizde uye olurken okumayabilirdik ama karşılıksız hizmet aldığımız yere saygı gösterip insanlar o kadar yazmış bizim de okumamız gerekiyor diye oturup okuduk. Kaldı ki tüm forumu tek tek okuyorum ki arkadaslar sabırla elli defa sorulmuş sorulara bile cevap veriyorlar. Daha ne yapacaklar ki? Eve gelip bir arkadasında dediği istediği gibi bireysel hizmet mı verecekler?
O zaman bizde maaş bağlayalım siteye de bari haklarını alsın arkadaslar. Admin, sizin yapacak bir seyiniz yok daha fazla, takla bile atsanız yine yaranamazsiniz.