PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uygulama Sorunları Bazı uygulamalar yüklenmiyor

kral61
14-03-2010, 11:46
Bu forumun çok yardımını gördüm gerek moderatörleri gerek adminleri telefonumda sorun çıktığında çok yardımcı oldu sağolsunlar :) Şimdi geleyim konuya... Benim Iphone 2G 16 Gb 3.0 sürümünde bir telefonum var jailbreak simlock fake imei instalous herşeyi var sayenizde artık rahat rahat oyunları programları yüklüyorum... Ama ne acayiptirki bazı oyunlar yüklenmiyor mesela N.O.V.A Gta gibi oyunları bir türlü yükleyemedim... Hangi sürümünü indirdiysem yüklenmedi buna benzer yüklenmeyen bir çok program var sizce neden olabilir...

Umarım açıklayıcı anlatmışımdır... [:)]

Misafir.
14-03-2010, 12:20
Konu basliginizi uygun sekilde duzenleyin tuyo merkezini okuyun iyi forumlar

kral61
14-03-2010, 13:32
Hocam bir soru daha sorsam boşuna konu açmıyayım...

Kameramın rengi bozuldu büyük ihtimalle kamera bozuldu yazılım değil donanım sorunu... Sizce kameramı değiştirtsem bana kaça patlar... İnternette araştırdım biraz 15 - 25 dolar arası değişiyor ıphone kamera fiyatları... bu fiyata yaptırma şansım varmı... şimdi neden bunu telefoncuya sormadın diyebilirsiniz... ama şu an köy sayılacak bir yerdeyim... yardımlarınızı bekliyorum :)

Misafir.
15-03-2010, 11:53
kamerayı alıp tanıdık bir telefoncuya yaptırabilirsiniz büyük ihtimalle ücret olarak elemanı tanıma oranınıza göre fiyat aşağı düşer hiç tanımıyorsanız 100tlden aşağı fiyat istemezler

kral61
15-03-2010, 22:05
Sağolasın adminim... o zaman boşuna yaptırmayayım zaten telefon 400 lira...