PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Street Fighter'da bir Türk

james_kad
11-03-2010, 23:28
Street Fighter'ın yeni versiyonunda artık bir Türk karakter de var.

30 Nisan'da Avrupa'da satışa çıkacak olan en sevilen dövüş oyunu Street Fighter'ın merakla beklenen son karakteri "Hakan" tanıtıldı.

Yeni Street Fighter'da alıştığımız karakterlerin haricinde 10 tane yeni karakter daha olacak.

http://www.youtube.com/watch?v=XxJ4V7k_MSo

Meksikalı T.Hawk, Jameikalı Dee Jay, Güney Koreli Juri, Taylandlı Adon, Amerkalı Cody ve Guy, İngiliz Dudley, Japon Ibuki ve Makato ile birlikte son olarak açıklanan karakter Türk Hakan oldu!

Hakan'ın en büyük özelliği dövüşe başlamadan önce bir fıçı dolusu yağı üzerine boca etmesi. Böylece aynen bir yağlı güreş pehlivanına dönüşen Hakan ayrıca iri cüssesi ile de dikkat çekiyor.

http://cnetturkiye.com/images/2010/02/hako2.jpg

Rakiplerini bellerinden sıkarak metrelerce havaya fırlatan Hakan, kırmızı derisi ve mavi saçları ile rakiplerine göz dağı veriyor. Diğer karakterler önceden açıklanmasına rağmen Hakan'ı en sona bırakan yapımcı Capcom firmasının bu sürprizi şimdiden büyük merak uyandırdı.

[size=1][right]cnetturkiye.com

xewor3g
11-03-2010, 23:35
Fıkralardaki gibi olmamış mı? Bir İngiliz, bir Fransız, bir Alman, bir Türk oyuna katılmışlar. [:)]

İyi olmuş bence. 70 Milyonumuz bu oyunu her oynayışımızda Hakan'ı alırız eminim.

Bu tarz oyunlarda "almak" fiili ne kadar garip anlamda kullanılıyor. [:@]

james_kad
11-03-2010, 23:38
Van Dame ın bi filminde de Türk vardı. Onu hatırlattı bana. İnsan ister istemez Ken gibi yakışıklıi Ryu gibi karizma biri olsun istiyo Türk savaşçının da, ama ata sporumuzda estetik yok ki kardeşim :D Adamlar güreşçi yapcak tabiki bizi :) Yine iyi bir gelişme. Sevindim.

-HaKaN-
12-03-2010, 00:40
HaKaN haa?? [:D] [:D] super olmus vallaa:)) bakalim baska ne marifetleri olacak bizim adaşın:) el ense de çekse bari [gl=12.gif] [gl=12.gif]

yigit123
12-03-2010, 06:36
author=james_kad link=topic=16199.msg114714#msg114714 date=1268343510]
Van Dame ın bi filminde de Türk vardı. Onu hatırlattı bana. İnsan ister istemez Ken gibi yakışıklıi Ryu gibi karizma biri olsun istiyo Türk savaşçının da, ama ata sporumuzda estetik yok ki kardeşim :D Adamlar güreşçi yapcak tabiki bizi :) Yine iyi bir gelişme. Sevindim.
iste o vandamin filmindeki karakter ciliz cin ali gibi biseydi bak sonunda ogrendiler pehlivani adam gibi bisey yapmislar :D

Devil Jin
04-04-2010, 15:59
ELn sevdiğim karakter olacak. Az kaldı oyunu siprariş ettim önsipraiş kısmından

ReViVoMelih
18-04-2010, 00:30
Hakanın tipi hiç hakan tipi değil :D bilmem anlata bildimmi :D yinede güzel tabi bi Türk olması

doctrolg
19-04-2010, 02:39
Fıkralardaki gibi olmamış mı? Bir İngiliz, bir Fransız, bir Alman, bir Türk oyuna katılmışlar. [:)]

İyi olmuş bence. 70 Milyonumuz bu oyunu her oynayışımızda Hakan'ı alırız eminim.

Bu tarz oyunlarda "almak" fiili ne kadar garip anlamda kullanılıyor. [:@]
fıkra gibi evette isim yalnis. Bence adı "Temel" olsa tam olurdu. :))

batubarTouch
26-04-2010, 19:08
hahaha süper olmş :D keşke hareketlerne birazda Türkçe ses çkarsa :D
-Salavat Getir .. :D:D

N!t£cn@klQw
27-04-2010, 11:26
[:d][:d][:d]

hahaha süper olmş :d keşke hareketlerne birazda türkçe ses çkarsa :d
-salavat getir .. :d:d

AppleWolf
28-04-2010, 22:25
YouTube - Super street fighter 4 hakan (http://www.youtube.com/watch?v=oP_DUZYl-H8&feature=related) Bu Videodaki Hakan'mış :S

HeavensHell
21-06-2010, 18:25
enseyede patlatıyomu bu [gl=12.gif]

LeXoRiA
21-06-2010, 18:27
Street Fighter IV çıktığından beri zaten, ileride Türk karakter ekleyeceklerini ve adının Hakan olacağını söylüyorlardı... Özellik vb. güzel de çok canavarca yapmışlar bence (N)