PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iphone menü geçişleri yukarı aşşağı nasıl olabilir??

casss
09-03-2010, 16:54
merhabalar youtubede iphone için stylus kalemlere bakarken 2 videoda menü geçişlerinin sağ sol şeklinde değilde yukarı aşşağı şeklinde oldugunu gördüm fakat videoları tekrar bulamıyorum inanın 2 gündür aruyorum yok yok yok bulamıyorum(bulursam ekleyeceğim buraya sizde görün) acaba bu olayı bileniniz göreniniz duyanınız varmıdır??böyle birşey mümkünmüdür acaba menü geçişlerini soldan sağa değilde aşşağıdan yukarı yapabilirmiyiz??

SaTuSa
09-03-2010, 16:58
http://www.ikaynak.com/forum/forumdisplay.php?f=49/infiniboard-%28cydia-cikti%29/

buyrun inceleyin, burada bilgide var nereden bulacağınız da :)

casss
09-03-2010, 17:06
çok çok teşekkür ederim =)
ikaynak sayesinde jb,uygulama,tema herşeyi öğrendim öğrettim cevremede=)
bu siteye emeği geçen herkeze teşekkür ederim=)

N!t£cn@klQw
09-03-2010, 17:07
öğrendiklerinizi sitedeki bilmeyen arkadaşlarımızada verin yeter [:'(]

yondem
04-03-2011, 14:02
ben bu linkte bulamadım konu ile alakalı bölümü yardımcı olabilir misiniz?
Teşekkürler

SaTuSa
04-03-2011, 14:04
Link eski sistemden kaldığı için ana sayfaya yönlendiriyor haklısınız. Cydia dan veya sitemizin arama bölümünden infiniboard diye aratırsanız ulaşabilirsiniz.

yondem
04-03-2011, 14:40
Ben iphone 4 ü turkcell den aldım sadece itunes ile register ettim. Bu durumda ben bu uygulamadan sanırım faydalanamam. Yani Cydia yoksa bu uygulama da yok.
Doğru anladım di mi :(

İlginize teşekkür ederim

MsTrK
04-03-2011, 15:31
Ben iphone 4 ü turkcell den aldım sadece itunes ile register ettim. Bu durumda ben bu uygulamadan sanırım faydalanamam. Yani Cydia yoksa bu uygulama da yok.
Doğru anladım di mi :(

İlginize teşekkür ederim
Dogru anlamissiniz.
Cydia olmadan, cydia uygulamalarini yükleyemezsiniz.
Ilk olarak cihazi jailbreak yapmaniz gerekicek.