PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sim Kart - Telefon - Rehber Sorunları İphone da Hafıza Temizligi

TRTFM
06-03-2010, 04:09
Merhabalar arkadaşlar zaman zaman ihtiyac halınde iphonenımı restore ediyorum ancak bir şey dikkatimi cekti örnek ile acıklayayım durumu , mesela stanza uygulamamda bir cok kitap vardı telefonumu restore ettim restore sonrası apple store dan stanzayı yeniden yukledim ve bir baktım tum kitaplarım yeniden gelmiş hatta okudugum kitaplardaki kaldıgım yerler bile aynı duruyor bu guzel bir şey ama ben telefona ilk kutusundan cıkmış gibi format atmak istiyorum yanı stanza yeniden kuruldugunda yada daha önce kullandıgım bir uygulama benim kişisel ayarlarım ile gelmesin bunu daha önce sbs settings dede yaşamıştım aynı ayarlar ile kurulmuştu acaba istedigim şeyi nasıl yapabilirim tam bir hafıza temizligini ?
]

Misafir.
06-03-2010, 10:04
yedeklerinizi geri yüklemeyin cihazı dfu moda alarak restore edin sonrada itunes ilk tanıdığında new iphone olarak tanıtın

Dicklers
25-03-2010, 09:08
Peki bu durumda rehberi nasıl geri yükleyebiliriz?

Bende telefonuma tam bir format atmak istiyorum. Ancak restore'den sonra new İphone dediğimizde rehberimizde gitmeyecek mi?

Bunun için aklınıza gelen bir çözüm var mı?